Sayfa 796/924 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. 2019 başlarına doğru hisse fiyatı 2.50 tl ler de idi gelinen noktayı göz önüne alırsanız 50 tl ve üstü...yani kabaca 1 buçuk senede fiyatı %2000 artmış bu altın haberi çoktan biliniyordu ve geldiği fiyatların içine dahildir ...100 ton altın rezervi var bunun yaklaşık çıkartma maliyeti 3 bölü 2 olarak ele alırsanız yaklaşık bundan 15 milyar tl gelir elde edecek demektir ve gübre fabrikaların mevcut piyasa değeri yaklaşık 18 milyar tl....akıl almaz bir fiyat değerinde işlem görüyor zaten...özetle bu piyasa değeri yıllık 4...5 milyar tl net kâr yapan ve defter değerinin yarısında işlem gören banka hisse değerleri....

çok can yakacak burası 😉

YTD

2. aynı haberi ısıtıp ısıtıp piyasaya veriyorlar.Tarım kredi, Gubretas çalışanlarının eşi, dostu, akrabaları 2-3 TLden hisseleri topladılar.Sokaktaki simitçi, Çaycı, sutcuye malı dagıtma asamasına geldiler.Madeni de cengiz holding cıkaracak.Paranın nereye gideceği zaten belli..

3.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    bu 3.5 milyon ons nedir ya gercek mi? kime gidecek bu para ülkeyi ucurur
    6-7 aya ne zaman sondaj yapti mumkun degil bu surede bu sondaji yapmasi sonuc almasi ben maden muhendisiyim...ispat etmesine gerek yok 3 milyonda der 5 milyonda der nasil olsa sorgulama sansin yok...980 bin ons oldu 3.5 milyon ha gayret diyorum 5 olsun temiz olsun..

4. Dersaneci yalnız değil. Tarım kredi, Gubretas, tmsf de var ... Bunu da not edin, Oradan tek bir gram altın ı gubretas çıkarmayacak, çıkaramaz. .. Zaten borsadan zengin oldular....
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Umarim sebepsiz yere hicbirsey yokken sirketin halka acik kisminin %9 alan dersanecinin butun telefon kayitlari incelenir sorusturulur...2 tl den 20 tl ye dayanan hissede hicbir aciklama yapmayan yatirimci iliskileride sorgulanir...eskiden 1 tl hizli gitse hemen aciklama gelir olagan disi birsey yok derdiler hisse geri gelirdi...2 tl den 20 tl ye geldi bilanco berbatti bir aciklama yapilmadi yatirimci iliskilerinden...bize hisseyi sattirmak icin yapmadiklari dalavera kalmadi simdide ky kitlemek icin herturlu dalavera yapiliyor...dilin kemigi yok dahada cikabilir rezerv nasil olsa sorgulama sansi yok kimsenin...

5. ....Ne güzel dünya değil mi!? Pardon borsa... Zamanın da kelepir fiyat dan satmışız...

Kulakları çınlasın ilk sonli farketmişti, Şahinkaya nın hisse topladığı detayını... Şirketin yaklaşık %6 sını 2.5 - 6 tl aralığında toplamıştı zaten..

Varın siz hesaplayın maliyetlerini...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Dersaneci yalnız değil. Tarım kredi, Gubretas, tmsf de var ... Bunu da not edin, Oradan tek bir gram altın ı gubretas çıkarmayacak, çıkaramaz. .. Zaten borsadan zengin oldular....
    Bilemem heryerde %9 a yakin bu dersaneci yaziyor...

7.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    ....Ne güzel dünya değil mi!? Pardon borsa... Zamanın da kelepir fiyat dan satmışız...

Kulakları çınlasın ilk sonli farketmişti, Şahinkaya nın hisse topladığı detayını... Şirketin yaklaşık %6 sını 2.5 - 6 tl aralığında toplamıştı zaten..

Varın siz hesaplayın maliyetlerini...
    Ortak sende eskisin yedirmediler malesef...80 bin lotum gitti...benim gibi olan cok ortak vardi zehir zikkim olsun diyorum....

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ortak sende eskisin yedirmediler malesef...80 bin lotum gitti...benim gibi olan cok ortak vardi zehir zikkim olsun diyorum....
    Hatırı sayılır bir yüzde kazandık çok şükür... Kazanmadık değil...

Ama kaymağını yemek nasip olmadı...

Seninle çok kez tartışmışızdır.. Lakin, bu şahsın yönetimle ilişkisi hakkında, son söylediklerine katılıyorum..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 796/924 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •