Sayfa 736/924 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. 1 yıldır hissede bekledim, bugün itibariyle bütün hisselerimi verdim. Yatırım finans, garanti, yapı kredi yatırım, qnb finans güzel hisse topladı..merill ve credit arada geldi ama yabancı alışı gibi gösterilmedi. iş yatırım ilk başlarda dökülmesi gereken kurumdu.iş yatırım hisseleri verdikten sonra toplama grubuna iş yatırımda dahil oldu.yani iş de artık tahtada alıcı grubun gerek virmanlama gerekse doğrudan hisse aldığı kurum oldu. Sonuç olarak tahta sahibinde yaklaşık 5 tl maliyetli 40 milyon lota yakın hisse var gibi... tahta sahibi bu saatten sonra nasıl dağıtım yapar veya nerelere götürür hep beraber izleyeceğiz. yatırım tavsiye değildir.... kendi şahsi fikrimdir.

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ahhh ahhh bu yönetim adam olsaydı şuan 50₺ fiyatlarda olurduk malesef hareketlenme çok geç oldu sabreden ekmek yiyor yiyecek gibi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    siz hisse fiyatlamasını neye göre yapıyorsunuz ekrem bey....bilanço gelsin bakalım....bilançonun iyi gelme olasılığı sıfır...burada birileri ya spekülasyon yapıyor yada şirketin sakladığı birşey var....şirket sessiz kaldığına göre şirketin sakladığı bir hikaye var.....yada yüksek bedelli sermaye yapmak için keklik arıyorlar....bilançosuna bakınca bu şirketin yatırım yapacaksa bedelliden başka alternatifi yok....para kazanamıyorlar neyle ödeyecekler krediyi....en basit yatırım 1 milyardan başlar....1 tl lik rysas 1-2 ayda 15 tl oldu burası bist...mal topluysa gözünün yaşına bakmıyorlar....gubrf de rysas ta düzgün para kazanmak nasip olmadı....ikisinide uzun zaman tuttum spek daha sabırlı çıktı....75 kruşa rysas almıştı 3 yıl bekle 1 tl diyemedi...sonra 2 yada 15 kat nasipten öte birşey yok...başka yerlerde umut arayacağız....

3. Şarlo seninki de ne bağımlılıkmış.. Satalı o kadar o zaman geçti.. Hala kopamadım gübre den...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. Bilanço ne zaman açıklanıyor. Net bir tarih var mı?

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    Beyler size inanamıyorum!!
    yusuf bey, oscar bey, ekrem bey, cmpemre bey...o kadar zaman zararda bekleyip bu sinir harbini kazanmışken filmin sonunu izlemeden trenden atladınız ya pes. twitterda ban yemedğimiz yönetici kalmadı o işkence dönemlerini çekmişken benden bu hisseleri kolayca alamazlar işkence ettire ettire 1 er 1 er satacağım speke.
    Beni İran meselesi korkuttu
    2015 de 9 liradan satmayan salalaklardanım Bi daha 2.50 düşerse kıriz geçirirdim kısmetim yokmuş ocakta sattım nasip diyelim birazda salaklık..

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman açıklanıyor. Net bir tarih var mı?

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende bu bilgiye ulasamadim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Bende bu bilgiye ulasamadim

Forum bos beles yorumlarla dolu İhtiyac hasil olunca istenilen bilgi ve belgeyi paylasan yok goy goy muhabbeti almistim alacaktim sattim satmasaydim cikti vurdu indi kacti bos beles muhabbetler

Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Forum bos beles yorumlarla dolu İhtiyac hasil olunca istenilen bilgi ve belgeyi paylasan yok goy goy muhabbeti almistim alacaktim sattim satmasaydim cikti vurdu indi kacti bos beles muhabbetler

Sizde boş yazmışsınız
    1.blancolarin ne zaman yayinlanacagi zaten bilinen her yatırımcının bilmesi gereken husustur.su bilgi edinme çağında bunu burdan sorana kadar bu öğrenilmesi zor bir bilgi değil.
    2.konsolide gönderenler 10 Mart son tarih tabi isteyen öncede gönderebilir.
    3.konsolide olmayanlar 2 Mart son tarihtir.
    Sagliklar

Sayfa 736/924 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •