Sayfa 851/924 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Akd varmi arkadaşlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    Panikleyip döktüler baya savaş vardı resmen ,ama ama kazanan uzun vadeciler oldu güveniyorsan sonuna kadar gidersin ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

3.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    Panikleyip döktüler baya savaş vardı resmen ,ama ama kazanan uzun vadeciler oldu güveniyorsan sonuna kadar gidersin ..

haklısın usta bazı yazılarda bakıyorum bana kıçıyla gülenler vardı hatta bir arkadaş vardı sattı diye gerçekten üzülmüştüm o ise benimle dalga geçmiş canı sağ olsun ben bir otarite olduğumu söylemedim kimsenin burada para kaybetmesini istemem ben uzuncu olarak kazandığımı 16 liradan alıp 2,59 kadar indi bu kağıt sabredip satmadım kağıdın nerelere geldiği ortada nerelere geleçeği ve hikayesi ortada sabredin diyorum sadece nacizane benim fikrim bu herkes kendi ne yapacağını kendisi bilir
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Hisseyi tedbire aldırmaya çalışıyorlar heralde ne volatil bir gündü bee.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

5. Bir de keriz silkeleme deniyor ya bu işe.. bence tr deki tahtayapıcıların nasıl götü-boklu olduğunu gösterdi bugun

6. Ky doldura doldura yukseltiyorlar sonra ne oldugunu anlamayacaklar...gozu kapali gitmenin sonu duvara toslamaktir...dersaneci hislerine guvenerek hisseleri toplamaya baslamis aciklamasi var yersen...

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ky doldura doldura yukseltiyorlar sonra ne oldugunu anlamayacaklar...gozu kapali gitmenin sonu duvara toslamaktir...dersaneci hislerine guvenerek hisseleri toplamaya baslamis aciklamasi var yersen...
    Hangi aracı kurumlarla anlasiyorlarsa artık el altından. Belli bir fiyata gelince robotlari frekans değiştiriyor aniden. Bu günkü hareket normal bir hareket degildi. Yeni bir formasyon hareketleri başlangıcıydı bence. Kaç tane bireysel yatırımcıda bu volatiliteyi yapacak robot var. Bu işleri gücü olan sürdürüp gidiyor. Hiç gubrf ile ilgili bir aracı kurum al tavsiyesi vermiş miydi? Ben takipte değildim. Aracı kurum patronları çoktan bu işin fizibilitesini yapmış tekniğini çizmiş, degerlemesini yapmıştır. Surdan topla şurada dağıt şuradan geri topla. Şirketten gelecek her turlu haber hisseye hareket yaptıracak. İleri ya da geri. Gün gelir hissede yaprak kipirdatmazlar. Gün gelir tavan taban olur. Nasipten öte bir şey yok. Hintlinin biri geldi öptü milleti. Bu büyük hissesarda opmese bari milleti. Elin goremedigini bir bu mu görmüş. Gubrf nin bağımsız denetim sirketindekiler görmemiş mi? Bana ilginç gelen şey bu. Tarım kredinin elemanları görmemiş mi? Ne demiş ustatlar. Hiç bir ağaç cennete kadar uzamaz. Elbet bir yerde budanır. Elinde olanların dikkatli olmasını tavsiye ederim. Bir de bu gün ihlas grubu bedelliden gelen paranin bir kısmını finansal borçlara harcayacakmis haberini okudum. uyuz oldum gene. Yahu borcunu kapamak icin elalemden ne diye para topluyorsun. Her sene bedelli ve buna da SPK bir şey demiyor. Hayret bir şey.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

8.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Gubrf nin 16 yildir cigerini bilirim. Oyle kolay kolay taban yapmaz ama dusus basladigindada asla tepki gelmez her gun %3-5-6 vere vere iner. Yatirimci ha donecek ha dondu der bekler cikamazda

fiyat 17 lerde de 20 lerde de bu yorumu yazdın hisse 86 olmuş. Sen bu gübrenin ciğerini bok biliyon sallamaci işin gücün algı 100 olunca da bu yorumu yazarsın öle arkasından bakarsın.

Sayfa 851/924 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •