Sayfa 856/924 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Arkadaslar masum insanlar icin bu yazıyı paylaştım
    https://www.bursatv.com.tr/m/gubreta...ideo,2704.html

2.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Arkadaslar masum insanlar icin bu yazıyı paylaştım
    eyvah eyvah desene bak neler olmuş ne yapıcaz şimdi elimizde kaldı hisseler istersen sana satabilirim hisseleri kaçtan alırsın

3.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    eyvah eyvah desene bak neler olmuş ne yapıcaz şimdi elimizde kaldı hisseler istersen sana satabilirim hisseleri kaçtan alırsın
    🤣🤣🤣 Seni uyanik sark kurnazi seni🤣🤣

4.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Arkadaslar masum insanlar icin bu yazıyı paylaştım
    Guzel paylasim...insallah dersaneci sirket yonetimi ve yatirimci iliskileri personeli hakkinda geriye donuk en az 2 yillik bir sorusturma acilir...biz burada yonetimden donen dolaptan bahsedince rahatsiz olan bir grup var...burada vurgun yapildi burada bizim gibi ky lar madur edildi bilgi paylasilmayarak bilgi gizleyerek...ben 10 yil bekledim birsey kazanamadim...1tl arttiginda yirtinanan yatirimci iliskileri hisse 2 tl den 15 tl ye gelinceye kadar dersaneci kupu dolduruncaya kadar ses cikarmadi...yabanci yatirimci gelmesin ky dokulsun diye yapildi...cunku finansallari kotuydu kol gibi zarar acikliyordu gubretas...75 milyon dolara satilan negmar biz hissede iken 21 milyona satildi sonra vazgecildi...21 milyon tl nere 75 milyon dolar nere...yatirimci boyle yaniltilir iste...

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Guzel paylasim...insallah dersaneci sirket yonetimi ve yatirimci iliskileri personeli hakkinda geriye donuk en az 2 yillik bir sorusturma acilir...biz burada yonetimden donen dolaptan bahsedince rahatsiz olan bir grup var...burada vurgun yapildi burada bizim gibi ky lar madur edildi bilgi paylasilmayarak bilgi gizleyerek...ben 10 yil bekledim birsey kazanamadim...1tl arttiginda yirtinanan yatirimci iliskileri hisse 2 tl den 15 tl ye gelinceye kadar dersaneci kupu dolduruncaya kadar ses cikarmadi...yabanci yatirimci gelmesin ky dokulsun diye yapildi...cunku finansallari kotuydu kol gibi zarar acikliyordu gubretas...75 milyon dolara satilan negmar biz hissede iken 21 milyona satildi sonra vazgecildi...21 milyon tl nere 75 milyon dolar nere...yatirimci boyle yaniltilir iste...
    ne o rex bu şirketle ne alıp veremediğin var yoksa bu şirkete genel müdür olmak istedin de seni atamadılarmı anlattığına maden mühendisiysen seni işe almadılarmı yazda bilelim bence şirketle bir sorun yaşamıssın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    Bursa tv haber içeriği yok kaldırılmış neler anlatılıyor varmı okuyan? Ben şahsen şahinkayanın açıklamalarına zerre itimat etmiyorum ilgilenmiyorumda
    Bu devirde para için neler yapıldığına şahit oluyoruz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

7.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    Bursa tv haber içeriği yok kaldırılmış neler anlatılıyor varmı okuyan? Ben şahsen şahinkayanın açıklamalarına zerre itimat etmiyorum ilgilenmiyorumda
    Bu devirde para için neler yapıldığına şahit oluyoruz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çevrilen oyunları anlatmış işte Zaten tahtacının temele göre aldığını falan düşünen varsa hala kaybetsin borsada biraz da gözü açık olmak lazım.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

8.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Çevrilen oyunları anlatmış işte Zaten tahtacının temele göre aldığını falan düşünen varsa hala kaybetsin borsada biraz da gözü açık olmak lazım.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.
    Hocam dumen olmaz olur mu hisse 2 tl den 15 tl ye yukseliyor arada kupu dolduran biri var ne burut takas ne sirket aciklamasi hicbirsey yok.sonra yillarca bekledigimiz mahkeme sonuclaniyor tesadufe bak...ben bir ara hisse 9 tl den 2 tl ye gelince herhalde sirket batiyor diye dusunmustum kol gibi zarar geliyordu kol gibi bedelli aciklama ihtimali vardi...dersanecide masumhane aciklama yapmis yersen...kimse durup dururken milyonlari biryere yatirmaz...

Sayfa 856/924 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •