Sayfa 639/924 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Neden rahatsız olduğumu söyleyeyim; hisse ile alakasız gereksiz siyasi yazılarınızdan rahatsız oluyorum, yoksa yukarıdaki yorumda yer alan alakalı nesnel eleştirilerinize tamamen katılıyorum.. Kamu ile alakasız çimsa(sabancı holding), aksen(kazancı holding) ve ttrak(koç holding) hisselerinin grafiklerini de inceleyin.. Memleketimizdeki asıl acı gerçek; herkesin haklarından dem vurup sorumluluklarını bahse konu etmemesidir. Ama maalesef borsada "hakkım" demekle para kazandırmıyorlar, aldığınız kararların sorumluluğunu da köküne kadar size olumlu veya olumsuz iade ediyorlar..
    Yazdığım yazıların muhatabı sen değilsin bu yüzden rahatsız olmanı gerektirecek bir durum yok. Şirketin durumu ortada ve şirket her ne kadar tüzel bir şirket gibi görünse de birebir siyasi iktidarın yönetiminde hareket ediyor. Zaten üst yöneticisi eski milletvekili. O yüzden yapılan eleştirilerinin içerisinde dolay olarak siyasette oluyor.
    Sen rahatsız oluyorsun diye fikirlerimi değiştirecek değilim ve aynı şekilde yazmaya devam edeceğim. Beni engelleyip yazılarımı okumaya bilirsin.
    Google diye bir yer var oraya "Gübretaş Yolsuzluk" diye yazınca neler neler çıkıyor bir oku istersen okuduktan sonra benden daha sert eleştiri yazıları yazmaya başlarsın benden söylemesi
    Tekrar söylüyorum hırsızlara paramı kaptırdım hırsızların insafa gelip hırsızlıklarını bırakıp namuslu birer kişilere dönüşüp paramı geri vermelerini bekliyorum verecekleri güne kadar yaptıklarını yazmaya devam edeceğim.

Kayıkçı arkadaşa söyleyecek bir tek kelimem yok çünkü olayın mantığını kavrayamamış kendisi.

2. Bu memlekette yapılacak en iyi şey bütün paranı alıp faize yatırmak...

Devletimizde zaten bunu teşvik ediyor yıllık yatırırsan vergi de almam diyor...

Sanane kardeşim borsadan şurdan burdan millilikmiş... mişşş... batarsa batar memleket biz mi kurtaracaz...

Yazık yaa bize yaa lanet olsun şu borsaya girdiğimiz gireceğimiz güne...

Faiz harammış almak haram.. ya faiz veren devlet ne *ok yemiş oluyor...

Yıllık %24 faiz TCMB kimin parasını veriyor...!!!!

Geçmiş olsun el birliği ile(istisnasız sağ sol dinci milliyetçi vs...) ülkenin a... koyduk. Bundan sonra dikiş tutmaz da.

4.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun el birliği ile(istisnasız sağ sol dinci milliyetçi vs...) ülkenin a... koyduk. Bundan sonra dikiş tutmaz da.
    eline sağlık hocam
    ilk defa objektif bir yorum okuduk. yüreğine sağlık

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. Daha önceleri de bu fikrimi yazmıştım.
    Gübretaş üst yönetiminde daha geçenlerde %100 zam yaptıkları huzur hakkı ve alınan maaşların hisse senedinin fiyatına endekslense nasıl olur acep?

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    bir önceki düşüşün desteği 2.52 tekniksel olarak direnç oldu.
    gevşerse tekrar 2.30 desteği tutar mi soru işareti
    uzun bir aradan sonra ilk defa 2.52 direnci üstünde kapatti .

şaşırmadim desem yalan olur. enteresan

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. Mensubu olmaktan büyük gurur duyduğum Türk milleti sizin Allah’ınıza kurban. Vurdunuz tokatı devleti soyanlara. Gübre yöneticileri korkmayın titreyin. Sıra size geliyor. Yatırımcıların ahını çok aldınız. Sizin de hesabınız görülecek.

8.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    Mensubu olmaktan büyük gurur duyduğum Türk milleti sizin Allah’ınıza kurban. Vurdunuz tokatı devleti soyanlara. Gübre yöneticileri korkmayın titreyin. Sıra size geliyor. Yatırımcıların ahını çok aldınız. Sizin de hesabınız görülecek.
    Dostum artık bu düzenin böyle gitmeyeceğini her defasında yazdık. Liyakat sıfır. Adam kayırmacılık had safhada. Müdür bile sakal bıraktı gözü daha yükseklerde anlaşılan. Amma dediğin gibi artık halk buna dur dedi. Yeter artık dedi.
    Bu işler sırayla tek tek hesap sorulacak. Pislikler çıktıkça daha fazla kurcalanacak ve en sonunda erken seçim yapılacak. Hurmalar tırmalamaya başlayacak bol bol yiyenleri.

Sayfa 639/924 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •