Sayfa 532/924 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Bu şirket iflas etsin zil takıp oynayacam. Bizi perişan ettiler onlarda perişan olsunlar istiyorum.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. şimdi..bist.te genel duruma bakıldığında..
    2017 -2018 çıkışında sert hareket eden sanayi şirketlerinin bu yıl içinde çok sert düşüşler gösterdiğini ve önümüzdeki 2-3 yılda taban oluşumu yapabilecekleri görülüyor..
    tahtamız ise..
    bu sert düşüşü ve taban oluşumunu son 3*-4 yılda zamana yaydı ve tamamladı..
    yabancı da takasını 12.lere çıkarıp..ilgisini belli ediuyor gizliden gizliye..

bu nedenle..hisseyi son yıllarda taşıyanların..o uçuyor bu kaçıyor diyerek burayı terketmek yerine kararlı bir şekilde bekleyişlerinin meyvesini almak üzere sabit durmaları gerektiğine inanıyoruz..

3. Ben gubre sektorunun su ortamda cazip olacagini dusunmuyorum.....tarim sektoru bitik her alanda....nasil oluyor bilmiyorum ama ne uretici ne tuketici memnun her tarim urununde.....gubre ureticiside perisan tuketiciside.....bu anlamda gubretas bir tarim girdisi ureticisi ve ticaretten memnun degil kar yok....tuketen ciftci gubre cok pahali diyor memnun degil.....ayni bizim findikda dustugumuz durum....ben ureticiyim fiyat dusuk dert yaniyorum tuketici findik cok pahali diyor bakamiyor bile...

4. Arkadaslar basit bir soru soracagim. Bilenler cevap versin bilmiyenler lutfen yorum yapmasin. Sayfada diger sayfalardan tanidigik bilmeden her boka karisan arkadaslar mevcut cunku.

Simdi bu arkadaslarin;
    531M nakiti var.
    1190M kisa vadeli 59M de uzun vadeli borclarin kisa vadeli kismi yani toplam 1249M 1 yildan kisa vadeli odemeleri gereken banka borclari var.
    1249M-531M=718M net borc var
    Soru: 2019C3 e kadar 218M da esas faliyet kari yapti diyelim geriye kalan 500M i nasil oduyecekler? Bilgisi olan varsa yazsin...

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

5. Muhteşem müdürümüz İbocan açıklama yapmış.
    3 yıl içinde bitirecekleri (g..mle gülüyorum) muhteşem bir arge çalışması varmış %10 tasarruf sağlayacakmış ıvır zıvır.
    Buraya dikkat sloganı ne ekersen onu biçersin.
    Şirket arpalık olmuş kimin eli kimin cebinde belli olmayan yönetimi var borsada ismi göz altı pazarında gibi muamele görüyor güven yok bir sürü alavere dalavare var sen çıkmışsın proje geliştirmekten bahsediyorsun kim inanır buna?
    Faizler bu günün 3 te 1 i seviyedeyken çıkıp açıklama yaptın yatırım yapmayacaz diye ne oldu da projelere ilgi duymaya başladın
    Doymadınız bir türlü

https://www.dunya.com/sektorler/tari...-haberi-433662

6. Gübrede bir hareketler var ama,hayırdır,ytd.

7. Bunun zamanı geldi gibi..

Sayfa 532/924 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •