Sayfa 787/924 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Merhabalar arkadaslar, 3 bucuk milyon ons ciksa ve yeni kurdugu maden sirketiyle cikarsa nasil bir degerleme olur? Yabanci bir sirket araciligiyla cikartsa nasil bir degerleme olur sizce?

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mrtkrks111 Yazıyı Oku
    Merhabalar arkadaslar, 3 bucuk milyon ons ciksa ve yeni kurdugu maden sirketiyle cikarsa nasil bir degerleme olur? Yabanci bir sirket araciligiyla cikartsa nasil bir degerleme olur sizce?

3.5 milyon ons karşıligi 80 liradir.kim cikartirsa cikarsin.sonuc değismez

3. hey koçum benim yaaa globalın satışları 1 milyon lota yaklaştı ama tahta eksi değil.alanlar çok dikkatimi çekti
    ziraat
    garanti
    ak
    Malı elinde bulunduran büyükler buradan hala maliyet yapıyorsa demek gideceği yer var daha
    Yatırım tavsiyesi değildir.ileri geri sert hareketler yapabilir.
    vayyy be vayyy....
    global elimdeki malları satıyorum algısı yapıp piyasadan 450 bin lot malı aldı.bu bizim bu sayfanın çakalından daha çakal.sırtlan sanki.
    şimdi de sattıklarını yerine koyuyor.... ben de yuttum.
    Son düzenleme : 2020; 27-11-2020 saat: 14:52.

4. İran'daki suikast Razi den Dolayı Gubrf yi Cok kotu vurur. Umarim hafif atlatiriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Neden, bizim ceo'yu da mi vururlar?
     Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    İran'daki suikast Razi den Dolayı Gubrf yi Cok kotu vurur. Umarim hafif atlatiriz

6. bakıyorum herkes altın madenin degerini hesaplıyor altın madeni bu şirketin artısı bü şirket her şeyden evvel gübre şirketi bu şirketin ayarında gübre şirketi ege gübre ben hisseyi alırken ege gübre 14 tl iken gübre fb 16 tl idi şimdi ge gübrenin fiyatı 140 tl geçti bu şirketin değeri bu fiyatlarda kalmasını nedenleri kozalla ve liman mahkemeleri vardı ve trump irana uyguladığı yaptırımlardan etkilendiğinden dolayı bu fiyatlarda kaldı şimdi bana göre öbür gübrelerle aynı seviyeye gelince ondan sonra altın madeninin değerini hesaplayıp üstüne koyalım diyorum kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadece başından gecen olayları anlattım ben 2,65 kadar inerken sabrettim size de tavsiyem kimsenin gazına gelmeyin

7.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    İran'daki suikast Razi den Dolayı Gubrf yi Cok kotu vurur. Umarim hafif atlatiriz

neden bu saçma bağlantıyı kurdunuz anlamak mümkün değil.
    vurulan fizikçi gübre uzmanı ya da razinin ceosu değil
    bu yorumunuzu okuyan da sanır ki,razi tesisleri abd uçaklarınca yerle bir edildi
    Allah Allah yaaa... yorum yazmak için yorum yazılmaz ki

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    neden bu saçma bağlantıyı kurdunuz anlamak mümkün değil.
    vurulan fizikçi gübre uzmanı ya da razinin ceosu değil
    bu yorumunuzu okuyan da sanır ki,razi tesisleri abd uçaklarınca yerle bir edildi
    Allah Allah yaaa... yorum yazmak için yorum yazılmaz ki
    Gerilim ve Artan Risk algisi. Ceo nun vurulmasindan bile kotu

Sayfa 787/924 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •