Sayfa 544/924 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Kriz sebebiyle tl bazında bist şirketleri en az dörtte üçü kadar düştü usd bazda ise en az sekizde 7 düştü. usd bazda bist son 25 yılın dibinde peki diğer kaybedilenler milletin parası değilmiydi, bütün hisseler düşerken bazı hisselerin yükselmesi bende şüphe uyandırıyor spekülatif görünüyor yine bir noktada yatırımcısına takıp dibe kadar çekmeyecekleri ne malum.
    altın ons fiyatı 1200 dolar üretim maliyeti 1100 dolar peki nekadar çok kar ettilerde hisse 5 kat yükseldi, bana bu şüpheli görünüyor o yüzden düşüncemi yazıyorum
    Borsa özelikle Türkiye'de 1 veya 0 lardan oluşmaz maalesef.. hisse fiyatını büyük oranda büyük firma ise yabancı yatırımcı etkisi beklentiler ve belirsizlikler, küçük firma ise çoğunlukla spec ler belirler.. netaş yataş banvit denizbank dohol yakin zamanda aklima gelen satış yiyen sirketler.. bunların fiyatları nasıl katlandıysa koza grubun fiyatını da bu beklenti büyük oranda belirliyor..firma üretimi de gerçekten istikrarlı bir şekilde devam ediyor..
    Konumuza dönecek olursak mahkeme saat kaçta hiç haber bulamıyorum siteden hiç takip eden yokmudur duruşmayı?

2. evet olumlu süper bir haber kağıdı 4 tl lere taşır, NoorCM Menkul Değerler lerin durduk yere kağıt yükselecek demesi değil.

3. KAP *** GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. *** KOZAL,GUBRF *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Aleyhinde Açılan Dava Hakkında Alınan Karar

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : 01.11.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Şirketimizin sırası ile 17.04.2015, 07.09.2015,06.11.2015, 29.12.2015, 13.10.2016, 17.11.2016 tarihli KAP
    duyurularında'Madenişletim ruhsat hakları şirketimize ait olan Bilecik ili Söğüt ilçesi Kızılsaray köyünde bulunan
    madensahamızın 02.07.2007 tarihli rödovans sözleşmesi ile Koza Altın İşletmeleri A.Ş.'ye devredildiği, geçen süreçte
    KozaAltın İşletmeleri A.Ş.'nin sözleşmedeki yükümlülüklerini ifa etmediği, sözleşmeye aykırı eylem ve işlemler
    sergilediği,şirketimizin menfaatlerinin korunması amacıyla, maden ruhsatının şirketimizce geri alınabilmesi için
    sözleşmeninfeshi ve bu konuda dava açılması dâhil gerekli hukuki süreçlerin başlatılması hususunda yönetim kurulumuzun
    idaremizeyetki verilmesine karar verdiği,Koza Altın İşletmeleri A.Ş. ile aramızdaki sözleşmenin 07.09.2015 tarihinde
    şirketimizcetek taraflı ve haklı nedenlerle feshedildiği ve fesih bildiriminin noter vasıtasıyla ilgili şirkete
    gönderildiği,Koza Altın İşletmeleri A.Ş.'nin 02.10.2015 tarihli cevabi ihtarnamesi ile fesih gerekçelerimize itiraz
    ettiği ve taleplerimizin gereğini yerine getirmeyeceğini bildirdiği, şirketimiz tarafından 30.10.2015 tarihinde yeniden
    gönderilen ihtarname ile fesih ihtarnamemizdeki taleplerimizin yerine getirilmesi ve konunun yargıya intikaline mahal
    verilmemesi talep edildiği,Aradan geçen zamana karşın bu konuda idari anlamda bir çözüm üretilemediği dikkate alınarak,
    29.12.2015itibari ile yetkili yer Mahkemesinde' maden sahasına ilişkin işletme ruhsatlarının devirlerinin iptali ve
    Enerjive Tabi Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü nezdinde tekrar Şirketimiz adına tesciline, Maden
    işletme sahalarından davalı Koza Altın işletmeleri A.Ş.'nin tahliyesi ile Şirketimize teslimine yönelik dava
    açıldığı,KozaAltın İşletmeleri A.Ş. firmasının 674 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında TMSF'ye (Tasarruf
    Mevduatı Sigorta Fonu) devredilmesi sonrası şirketimizce' dava konusu taleplerimizin hakkında tekrar TMSF'den talepte
    bulunulduğu,TMSF tarafından şirketimize gönderilen cevabi yazıda, her türlü hak ve alacak taleplerinde muhatap olarak
    KozaAltın İşletmeleri Anonim Şirketi'nin alınması hususunda şirketimizi bilgilendirdiği,Ayrıca Koza Altın İşletmeleri
    A.Ş.ile ilgili dava sürecimizin devam ettiği,Kamuoyunun bilgisine sunulmuştu.Dava sürecine ilişkin bugünkü duruşma
    sonucunda'Davanınkabulü ile taraflar arasında 02.07.2007 tarihinde tanzim edilen sözleşmenin FESHİNE,Dava ve
    sözleşmeye konu maden işletme sahasından Koza Altın İşletmeleri A.Ş.'nin TAHLİYESİNE,Maden işletme sahasının
    Şirketimiz'e TESLİMİNEistinaf yolu açık olmak üzere karar verilmiştir.

-KAP-

4. Hayırlı olsun Altın madeni iz...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gübre de bugün çok hareketli ve bereketli inşallah devam eder,ytd.

6. Haberden sonra düştü ve sürekli satıcı geliyor bu ne arkadaş sanki millet satmak için fırsat bekliyormuş
    3,11 oldu

7. Mahkeme lehinize sonuçlanmış,hayırlı olsun,tırmanışa geçer heralde ne dersiniz arkadaşlar,ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Mahkeme lehinize sonuçlanmış,hayırlı olsun,tırmanışa geçer heralde ne dersiniz arkadaşlar,ytd.
    bugün yapmazsa şayet, yarın falan mümkün, 3 senedir devam eden bir mahkeme var ortada onu geçtim altın sahsı var, ve mahkeme sonucu olumlu .ytd

Sayfa 544/924 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •