Special Days Image
Sayfa 700/924 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. 5,54-5,55 ana destek yapılmış yüz küsür bin alıcı var.
    yukarıda 5,70 ana direnç gerisi 10 ar bin gibi...

yön bulma çalışmaları devam ediyor. söğüt maden mahkemesi istinaf kararı halen gelmemişken kozaa da ekranımda duruyor ve hareketlerine baktığımda kozaa nın dün girişleri son 1saate kadar yükseltilip son satte ciddi satış yedi.. bu taktik genelde adam çekme ele mal verme taktiğidir...

gübref de şimdilik bu yok.. bakalım görelim...

2. 5.55 üstü kalsa yeter ama aşşağı kıracak gibi satışlar.. 1milyon oldu çikiş
    Bakalım görelim...

3. 5.55 kırdı serbest düşüş yapıyor.. bakalım karşılayabilecekmi ? Ciddi bir beklenti varsa karşılar...
    Yoksa 5 in altına bile sarkar..
    Bakalım görelim..

4. 5.45-5.50 kapattı kademeler okadar sığdı ki.. biara taban geliyor dedim.. 5.39-40 dan tepki verdi.
    Aslında 1 milyon tl çıkış için fazla düştü.. 5.50 üzeri kapaniş olabilirdi. Ancak karanlık odada 60binlot satış yedi ve 45 de kapattı. Şimdi aşşağıda 5.32-33 var eniyi destek.. yukarıda 5.55 ve 5.62..
    Şahsen benim stop noktam çalıltı ve ucuz aldığım birkısım hariç nakite çevirdim.. yarınki tepkisine göre hareket etmek uygun olur..illa bekleyeceğim diyorsanız, maaliyete bakmazsızın zarar kes neresi derseniz 5.01 de neolursa olsun çıkmak şarttır benim penceremde..
    Bakalım görelim...

5. tabi süreç söğüt madeni beklenti.. ruhsat izni.. istinaf mahkemesi kararı için şubatta başvuru yapan kurumun halen bir sonucu eline geçmedi.. zannedersem son3 aydır fiyatlamada bununla ilgili.. ancak yılların verdiği deneyim ile stop cizdiğin noktada satmazsan zararın büyür mantığı ile 5,55 eski tepe noktasında bulunana stop çalıştı ve bende dün bikısmını vermiştim..

kalanıda bugün 5,58 den çıktım.

tekrar dönüş için 5.71 in geçilmesi kaydını koymuştum kendime. geçerse aranızdayım tekrar.. geçmezse 2,90 dan itibaren başladığım bu aktif gübref hissesindeki yazılarıma son veriyorum.. hakkınızı helal edin.. bol kazançlar..

bakalım görelim...

6. Hisse 2.5 dan 5.8 kere geldi...ne haber var ne hikaye nede somut bir olumlu durum....yabancı yatırımcı neredeyse yok...benim bildiğim soluksuz çıkan soluksuz iner....ytd

7. Mal mı boşalıyorlar nedirrr,ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    Hisse 2.5 dan 5.8 kere geldi...ne haber var ne hikaye nede somut bir olumlu durum....yabancı yatırımcı neredeyse yok...benim bildiğim soluksuz çıkan soluksuz iner....ytd
    Benim bildiğimde bunca malı sebepsiz yere alıcıyı nerden bulacaklar. Haberler gelmeye millet buralara üşüşüp, beklentileri ardı ardı sıralamaya ama bu beklentiler ile ilgili hiç bir somut sebep olmadı günler yaşamalı ki, birbirini gazlayan ile hedefler 10 lar filan olduğu ortamda malı yıkıp gitsin...

DOKTOR un dün dediği gibi , dün mal vermeye kalktı bir ara hacimsiz taban olacak gibi oldu, ALICI YOK..

Yükselir düşer demiyorum ama bu yükşelişe neden olan alıcıların bu malları satabilmesi için bir hikaye yazmaları gerekir.
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

Sayfa 700/924 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •