Special Days Image
Sayfa 738/924 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Madem her yerde var bizimle de paylaşırmısnız.

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2.56 maliyetli 80 bin lot gübrem vardı, temmuz ayı idi. Maliyetine satıp o tarihte karton aldık. Bu kağıtla ilgili o kadar olumsuz yazılar yazıldı ki sattıktan sonra bu sayfada hiçbir yazı okumadım. Ağırlıklı olarak şirketin iyi yönetilemediği, bu yönetim kaldıkça bu kağıttan hiç bir şey olmayacağı, İran' la ilgili yaptırımların karlılığı olumsuz etkilediği, maliyetlerin fazlalığı, gelecek bilançoların da pek iyi olmayacağı vs. Yazılanları okumuyorum ama fiyatı devamlı takip ediyorum. Sadece şirketle ilgili davanın lehine sonuçlandığını biliyorum. Gerçi biz % 100 prim görseydik arkamıza bakmadan kaçardık ama ne oldu da kağıt buralara geldi. O kadar olumsuzluk varken, söylenirken ne oldu ? Bu fiyatların spekülasyon dışında mantıklı açıklaması var mı merak ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    2.56 maliyetli 80 bin lot gübrem vardı, temmuz ayı idi. Maliyetine satıp o tarihte karton aldık. Bu kağıtla ilgili o kadar olumsuz yazılar yazıldı ki sattıktan sonra bu sayfada hiçbir yazı okumadım. Ağırlıklı olarak şirketin iyi yönetilemediği, bu yönetim kaldıkça bu kağıttan hiç bir şey olmayacağı, İran' la ilgili yaptırımların karlılığı olumsuz etkilediği, maliyetlerin fazlalığı, gelecek bilançoların da pek iyi olmayacağı vs. Yazılanları okumuyorum ama fiyatı devamlı takip ediyorum. Sadece şirketle ilgili davanın lehine sonuçlandığını biliyorum. Gerçi biz % 100 prim görseydik arkamıza bakmadan kaçardık ama ne oldu da kağıt buralara geldi. O kadar olumsuzluk varken, söylenirken ne oldu ? Bu fiyatların spekülasyon dışında mantıklı açıklaması var mı merak ediyorum.
    Şahsen koza davası biz aldığımız dönemlerdede vardı hatta yönetim fosfat yatırımı yapıcaz dedi negmarın satışı 21 milyon dolardan anlaşılmışken biranda ihale iptal edildi ikinci ihalede 21 milyon türklirasına vermeye kalktılar demem o ki kendine şu soruyu sor Türkiye pazarırının %35 ne sahip bir şirket iranda razi fabrikası olan bir şirket 3 milyar cirosu olan bir şirket sürekli zarar açıklıyorsa napmamız lazım veya bu şirket hektaşın olsa şuanki fiyatı ne olurdu kısaca çok şey söylicem hatta sövğce de ya sabır diyorum bu şirkete

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Muazzam bir zarar daha yazmis. Brawoo gubretas. İyi kaktirdi kucuk yatirimciya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Muazzam bir zarar daha yazmis. Brawoo gubretas. İyi kaktirdi kucuk yatirimciya.

Bence sürpriz değil...biraz daha gayret etse sermayesi kadar zarar yazacakmis....konsolide bakalım nasıl gelir...
    Son düzenleme : Jon wick; 14-02-2020 saat: 23:33.

6. Zararda aciklasa Bilanco muazzam karda aciklasa karini 3e 5e bile katlasa bilancoyu son 10 yildir mutlaka satiyor. Satmasa 2014 bilancosunu satmazdi Zamaninin en yuksek kari 220 Milyon aciklamisti satislari rekorlarda idi.

7.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Zararda aciklasa Bilanco muazzam karda aciklasa karini 3e 5e bile katlasa bilancoyu son 10 yildir mutlaka satiyor. Satmasa 2014 bilancosunu satmazdi Zamaninin en yuksek kari 220 Milyon aciklamisti satislari rekorlarda idi.

ne kadar zarar açıklamış

8.  Alıntı Originally Posted by bhazar Yazıyı Oku
    ne kadar zarar açıklamış
    200 milyon ama bu konsolide değil...konsolide Mart ayında gelir...

Sayfa 738/924 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •