Sayfa 656/924 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    tarım reformu diye bir şey var di, onunla ilgili birşeyler mi var
    Şuanda bile çok düşük fiyatlarda bilemiyorum ama nedense bu hareketleri hiç güven vermiyor biranda ters köşe yapabilirr

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gübreye haber gelmiş 500 milyon TL kira sertifikası ihraç kararı yorumlayabilirseniz çok sevinirim hayırlı sabahlar

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mirit131 Yazıyı Oku
    Gübreye haber gelmiş 500 milyon TL kira sertifikası ihraç kararı yorumlayabilirseniz çok sevinirim hayırlı sabahlar

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borcları cevirirler 500 milyonla...

ATU-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Borcları cevirirler 500 milyonla...

ATU-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Anlamadığım için soruyorum bocu çevirmek için sertifika çıkaracaklarına yönetim giderlerinden refah paylarından kıssalar borcu rahat çevirirler malum 400 500 milyon civar zaten yönetim gideri var 2 milyar cirosu olan şirketi düşürdükleri şu duruma bak bir türlü istikrarlı yatırımla büyümeyi başaramadılar varsa yeme peşinde herkes zamanında bu parayla fosfat yatırımı yapılabilirken çok değerli becerikli müdürümüz yumaklı bu faizlerle yatırım mümkün değil deyip fırsatı kaçırmıştır bu şirket bunların çapına çok fazla

5. Şı fiyatlara yatırımcıyı sevindirir duruma getirdiler halbuki zararın yarısında bile değiliz ne duruma düştük

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Anlamadığım için soruyorum bocu çevirmek için sertifika çıkaracaklarına yönetim giderlerinden refah paylarından kıssalar borcu rahat çevirirler malum 400 500 milyon civar zaten yönetim gideri var 2 milyar cirosu olan şirketi düşürdükleri şu duruma bak bir türlü istikrarlı yatırımla büyümeyi başaramadılar varsa yeme peşinde herkes zamanında bu parayla fosfat yatırımı yapılabilirken çok değerli becerikli müdürümüz yumaklı bu faizlerle yatırım mümkün değil deyip fırsatı kaçırmıştır bu şirket bunların çapına çok fazla
    Ortak o dediğini özel şirket olsa yapar ancak ama kira sertifika ihracını bile büyük bir başarı olarak görüyorum bu şirket için şu durumda. Demek ki finansman gideri için kafa yormuşlar paşalar.

7. dediğin gibi olursa ekrem zaten kira sertifikasına ihtiyac duyulmazdi,hatta borcu olmazdi.

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. TOBO ya (haftalık grafiğe göre) gidecekse bir miktar düzeltme gelebilir buralardan..

Tam anlamıyla dipten dönüş oldu, boğa piyasasını girdi diyebilmek için 4.20 üzerine atması gerekecek...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 656/924 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •