Sayfa 843/924 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Pasta için Teşekkürler hocam. Yüksek hacim, yüksek para çıkışı. Fiyat hedefini buldu mu acaba. Viop tarafı nasıl, pasta varsa paylaşabilirseniz seviniriz.

2. Teşekkür kardeş bu tahta bugün ky çok almış belli

3. ege gübrenin sermaye 10 milyon kâr 80 milyon 9 aylık yıllık 120 olsa sermayesinin 12 katı kâr . kozal 152 milyon sermaye kâr 1 milyar 447 9 aylık ..yıllık 1.900 falan gelirse oda bire 12 falan kâr.demekki bire 12 100 tl den işlem görüyor.. gübre 6 milyar dolarlık altını 10 senede çıkaracaksa yılda 600 milyon dolar oda 4 milyar tl eder 200 de gübreden olsa 4 milyar 200 kâr bire 12 yapar. ama burada altını çıkarma maliyeti , fire falan düşmedim. sözün özü fiyatlanma devam edebilir /duraklar / düşer bilemeyiz. Yaptığım kaba hesap , altın çıktı .(masraf, fire sıfır ki masraf tabiki olacaktır.) para kasaya girdinin hesabı...ben şahsen 97 den koza almıyorsam gübreyi sadece bugün dahil bundan sonra ''altına hucum''furyasından faydalanma amaçlı olarak alıyor /satıyora takılıyorum... günlük matriks prime iz süren stop losslu.KESİNLİKLE AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

4.  Alıntı Originally Posted by kapital Yazıyı Oku
    Pasta için Teşekkürler hocam. Yüksek hacim, yüksek para çıkışı. Fiyat hedefini buldu mu acaba. Viop tarafı nasıl, pasta varsa paylaşabilirseniz seviniriz.
    RİCA EDERİM. VİOPTA PASTA YOK MAALESEF. TAVAN KAPADILAR İKİSİDE.gün içi müthiş avantaj veriyor.önceden veya sonradan fiyatlanarak..

5. sağolasın kardeşim.

6.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Ondan mı yoksa tahtacı malı yığmayı beceremedi mi emin ol şuan en az 3 kişi kıvranıyor o malı satabilecek adam yemeklemek için birbirlerine de sövüyorlarmış

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.
    şahsi düşüncem bedelli yapacaksa her zamanki gibi parayı küçük yatırımcıya yıkmak isteyeceklerdir. o kadar parayı bir babayiğit karşılamak isteseydi bu saatten sonra bu hareketler olmazdı diye düşünüyorum. alan almıştır zamanında. hayırlısı olsun. nasip her şey. bağımsız denetim şirketindekiler hisse aldılar mı acaba? hani geçen size bir soru sormuştum. sanırım cevabı verecek bu insanlar.
    https://www.grantthornton.com.tr/yoneticilerimiz/
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

7.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    ege gübrenin sermaye 10 milyon kâr 80 milyon 9 aylık yıllık 120 olsa sermayesinin 12 katı kâr . kozal 152 milyon sermaye kâr 1 milyar 447 9 aylık ..yıllık 1.900 falan gelirse oda bire 12 falan kâr.demekki bire 12 100 tl den işlem görüyor.. gübre 6 milyar dolarlık altını 10 senede çıkaracaksa yılda 600 milyon dolar oda 4 milyar tl eder 200 de gübreden olsa 4 milyar 200 kâr bire 12 yapar. ama burada altını çıkarma maliyeti , fire falan düşmedim. sözün özü fiyatlanma devam edebilir /duraklar / düşer bilemeyiz. Yaptığım kaba hesap , altın çıktı .(masraf, fire sıfır ki masraf tabiki olacaktır.) para kasaya girdinin hesabı...ben şahsen 97 den koza almıyorsam gübreyi sadece bugün dahil bundan sonra ''altına hucum''furyasından faydalanma amaçlı olarak alıyor /satıyora takılıyorum... günlük matriks prime iz süren stop losslu.KESİNLİKLE AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR....
    10 yila cikarmasi imkansiz...20 yil deyin....100 ton demeyin yarisi kesin yarisi muhtemel deniyor....100 ton olsa bile yilda 5 tonu gecmez uretim.....cikarma maliyeti yeralti madenciligi var min. 900 dolar...yani yillik cikarilabilecek 5 ton max.altinin 2.5 tonu kar olur...yillik bugunun parasi ile en iyi senaryoda 800-900 milyon kar olur...bu pasta kime ait olacak soru bu...bu pasta gubretasin olmayacak bence..gubretasin bu isletmeyi kendi imkanlari ile cikarmasi zor...mutlaka biri ile calisacak....yarisi gubrf ye kalsa bile zor suan hisse hayalleri fiyatliyor....burada benim dusuncem yuksek bedelli gelir birileri hisse dususune fena yakalanir ustune birde sirkete para vermek zorunda kalir...burada hisse dususune yakalanip bedelliye katilmak zorunda kalma durumu olanlar icin kabus olacak...hissenin nereye cikacagini kimse bilemez spek haricinde....bugun kazma vursalar 3 yil sonra altin cikar birde o kisim var...3 yil hep gider...

Sayfa 843/924 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •