Sayfa 869/924 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Atı alan Üsküdarı geçtikten sonra,Kağıda Takoz tedbiri koydular..
    Bu gidişle ,Uganda Kabile Cumhuriyetini olacağız.!.

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Atı alan Üsküdarı geçtikten sonra,Kağıda Takoz tedbiri koydular..
    Bu gidişle ,Uganda Kabile Cumhuriyetini olacağız.!.
    Aklı olan da arşa çıkan kağıdı almaya çalışmasın. Piyasadaki kumarbaz parasının piyasadan çıkmasına seviniyorum çünkü o para kaldıkça badem bıyıkların cebine gidiyor ve onlarla başa çıkmak daha da zorlaşıyor. Piyasada 40milyar TL ve %80 küçük düşünen yatırımcı olacağına 20milyar TL olsun küçük yatırımcı olmasın. Onların parasının kime akacağını kestirmek imkansız bugün gübrede çarpılmamışsa bile yarın başka hissede çarpılacak. O paralar da 3-5 adama gidiyor. O 3-5 adam büyüdükçe bize alan kalmıyor. Portföy değiştirmek zorlaşıyor teknoloji geliştikçe ve piyasada böyle yamyamlar hakim oldukça. Adamın hesapta 200M parası var hala 200-300k parası olan adamın parasına göz dikiyor yamyam

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

3. Sayın meslektaşım,insanların morali zaten bozuk,rencide eden üsluptan uzak duralım bu süreçte ,lütfen.

ben aklı selim olmak için bu başlıktan uzak durum demiştim
    yine ben dedimci ler yok ben uyardımcılar yazıyor paso...
    kesinlikle ytd.

5. bence burası siyasi arena olmuş gübrenin adı altında hükümete göndermeler var burası siyasi arena değil

6. Gübretaş
    18 saat önce
    hisseyi bürüte sokacaklar. o zaman ustalar daha iyi kazanacaklar.. Bu yazımı dün sabah diğer forumda seansta devre kestiğinde yazdım ..bürüt olmadı ama (kredili alım) yasaklandı.4 gündür 30 milyon lot açığa satanlara rahatça alım yapıp açıklarını kapatma şansı verildi..artık zorlayacak kimse yok.ky ler zaten malda. y.t.d

7. Bürüt takas yok sadece kredili alım vede açığa satış yasağı var. bürüt ;bugün aldığını aynı gün satamamak .(gün içi alım satım )devam ediyor

8. Bugün olacak olan yükseliş tepki şeklinde olacaktır değerlendirip hisseden çıkmak isteyen olursa. 66 altında tepki ihtimali de gider.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

Sayfa 869/924 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •