Sayfa 870/924 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    2 yıl sonra cıkarılacak altın 10 yıl içinde şirketin kasasına 6-7 milyar TL net girecek diye gubre 2 TL den 88 tl ye yukselmiş... Buyuk balon.. Son sahibi olmayın..bursalı dersaneci ve tayfasını zengin yapmayın
    Dersaneci gübre yi benden başka kimse duseremez der. Doğru soyuluyor babası diğer akrabalarındaki lotları satsa 3 taban yiyor ama yine kazanan dersaneci tosuncuk oluyor.. Bu sefer de Viop shortta parayı vuruyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku

Bugün olacak olan yükseliş tepki şeklinde olacaktır değerlendirip hisseden çıkmak isteyen olursa. 66 altında tepki ihtimali de gider.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

Hedefi yukarıdaki düşen olur mu dersiniz.

3. ozzy_34 finans olarak diyorumki
    SPEKLER 5-10 tllik senetleri 60-80 tl ye çıkarırlarki 30-50 tllere rahatça (düştü diye alanlara veya yukardan almış olup ortalama yapanlara)satabilsinler...NOT;ama bunun altın olayı var.diyebilirsiniz.. işte zaten olayda bu ..iyi bir hikâye olmasa bunu başaramazlar.Bu volatiliteden yararlanmak için aralardaki işlemlerde daima dikkatli olurum aldımmı hemen stoploss uygular kârı cebe atarım.veya az bi zararla stop olurum. dün sabah 69 -70 tllerin pivot bölge olduğunu öbürforumda yazdım. altında üstünde gider gelir daha sonra yeni bir pivot bölge oluşur onuda yazarız.bir nevi bant oluşumu anlamında...Y.T.D

4. Selamlar tekrar hisse giriş yaptım 78 satış ile alttan topluyorum malum haber ile çok fazla düşeceğini düşünmüyorum zaten 88 den geldi günler geçtikçe zaman ilerledikçe hisse senedi yürüyecektir 88 den geri gelmesinin sebebi ise açıkçılar tüm dünya açığa satış yaptı hem viopta hem hissede artık açığa satış yasağı var açıklarını kapatmalarını lazım

5. 500 TL olacak diyelnler vardı.. ya neyse Allah herkese sabr versin

6.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku

Hedefi yukarıdaki düşen olur mu dersiniz.

Arkadaşlar bu kağıt düşüyor stop falan da dinlemedi bir denedi gücü yok saldı. Hisse ile işim bitmiştir. Allah’a Emanet olun. Çok okuyun. Canınızı da para için sıkmayın.

7. gücü olmayan hisse 10 gündür ilk 5 e nasıl girebilirki ?

8. Asıl mesele haberin veya sözün ulusal medyada bu kadar palazlanıp dolaşıma sokulması işte esas mesele

Sayfa 870/924 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •