Sayfa 907/924 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hah şimdi oldu bir de MAKDERE batıyor haberleri çıkmış. Geçen O.Ş nin 250 mln liralık fonu battı diye tamamen battığı iddiaları olmuştu. Bunu yine GÜBRF düştü diye dile getirenler var. SASA nın 43 ten satışı.Mooys in yalandan pas geçmesi. Keza burada sanki şahıs şirketi bu şirket nasıl bedelsiz onayı almaz şaka gibi.Milleti dökmek için başvurulmayan yol kalmıyor. Maşallah çok koordineli işler bunların hep aynı zamanlara denk gelmesi.
    cuma günü 1 milyon pazartesi 2 milyon hisse azalış var Oguzhan bey hisse takasında toplamda 3.1 milyon hisse

bu gün gubrf pastasında özel emirler havada uçuşuyor sözün özü iddalar boş degil

2.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...rikalari-t-a-s

OĞUZHAN ŞAHİNKAYA 22.412.697 elinde kalan 1 hafta önce 25.5 yani 3 milyon hisse satmış
    Eminmisiniz? Misal geçen sefer en az 7 mlr liralık GÜBRF si olan adam 250 mln luk fonu sıfırlasa mesela nasıl batar? Gerisi herkesin çok anlayacağı işler değil. Ha ben anlıyorum da değil burada arkadaş çevremde bile konuşmam. Anlamaz beni deli zannederler çünkü.

Ama piyasada kurgulanan oyun müthiş. Çoğu yatırımcının bu tiyatroda inanmaktan başka çaresi yok.

Peki bir adam hadi geçen sefer yırttı aynı hatayı iki kez yapar mı? Hem Makdere hem O.ş ?

Ha bir de geçen sefer aracı kurumun birine borç vermiştim dedi iş işten geçtikten sonra gülmekten karnıma ağrılar girdi. Nasıl olsa piyasada hiç kimse anlamaz bilmez sanıyor aslında ne olduğunu. Bir akıllı kendisi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Bir de bir çok tahtada 1 Aralıktan bu yana emeklilik fonları ve yatırım fonları satışta malı alan kim Citibank yabancı. E peki

nasıl oluyor da bu CİTİ nin mal aldığı Tahtaların bir çoğu dün bugün yakın zamanın en düşüğünü gördü?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

O Ş nin Vestel tahtasında pozisyon aldığını okudum Twitter da . Konu hakkında bilgisi olan var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    O Ş nin Vestel tahtasında pozisyon aldığını okudum Twitter da . Konu hakkında bilgisi olan var mı?
    Razı davası nezaman sonuçlanır bilen varmi

6. O. Ş nin gubre takası 30 milyondan 21 milyona düşmüş.. Yüksek faizler ile kredi kullanamayacağı için tek çaresi hisse satmak..

böyle günlerde buffeti dinlemek lazım

https://imagesupload.net/image/GAJt

upload image resim yükle : https://imagesupload.net/
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    O. Ş nin gubre takası 30 milyondan 21 milyona düşmüş.. Yüksek faizler ile kredi kullanamayacağı için tek çaresi hisse satmak..
    Hangi tarihler arasında satabilmiş o 9 mln lotu ?

Sayfa 907/924 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •