Special Days Image
Sayfa 688/924 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Yarın ne olur öngörüsü olan varmı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Her saat yorum yazmak zorunda mısın bilader işin yok mu senin
    Okumazsin olur biter bilader..

3. Ilginc dimi.. adam hisse yukseldikce sinirleniyor, 4.20 den buyana saldiriyor, az sarksa sallayacak da, hisse firsat vermiyor....
    ben kendimce atip tutuyorum, sallama beni.. delide gec.. gun ici yazma sinirimi var?
    Birde sende gubref varsa, hisse yukseldikce bu sinir katsayin niye yukseliyor?
    hisse elinde yoksa yazilanlardan sana ne?
    Hadi mutlu ol diye yaZiyorum saatlikte yon bozuluyor, sana gun dogacak gibi... ‘’neoldu doktor?, atiyo tutuyodun bak dustu, piyasada yoksun’’ demek icin..

4.  Alıntı Originally Posted by colombo Yazıyı Oku
    Sayın İktisatçı Rahatsızlığınız neden?Ben kendi adıma Sayın Doktoru yıllardır takip ediyorum.Çokta faydasını gördüm hem İsdmr hemde Gubrf yaptığı paylaşımlardan dolayı ALLAH ondan razı olsun.
    Eyvallah.. zaten kimseye al yada sat su ana kadar demedim, demem mumkun degil. Isin uzmani degilim cunku,
    ama elinde derinlik,kademe, alanlari satanlari gormeyen yiginla insan var bugrupta.. bu insanlara kademe yerlerini ve destek direnclerini paylasmak niye uzer diger arkadaslari anlamak zor gercekten..

5.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Eyvallah.. zaten kimseye al yada sat su ana kadar demedim, demem mumkun degil. Isin uzmani degilim cunku,
    ama elinde derinlik,kademe, alanlari satanlari gormeyen yiginla insan var bugrupta.. bu insanlara kademe yerlerini ve destek direnclerini paylasmak niye uzer diger arkadaslari anlamak zor gercekten..
    Toplasan beş kişi yokuz birbirimize tahammül edemiyoruz. Paylaşın bende okuyorum hektaş İn fiyatına gelince satarım....

ATU-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by colombo Yazıyı Oku
    Sayın İktisatçı Rahatsızlığınız neden?Ben kendi adıma Sayın Doktoru yıllardır takip ediyorum.Çokta faydasını gördüm hem İsdmr hemde Gubrf yaptığı paylaşımlardan dolayı ALLAH ondan razı olsun.
    Gereksiz buluyorum arkadaşım yaptığı paylaşımlar kesinlikle yol gösterici değil
    Zaten kendisinden başka da yazan çizen yok yani kendi çalıp kendi oynuyor

7. Sen paylaşımlarına devam et doktor biz takip ediyoruz

8. 4,84 üzeri kalması önemli... Haftalıkta yön yukarı. Saatlikte ise dönüşü teyit etmesi için 4,84 altına sarkması gerek.. Kademeler boş gene.. Yukarıda 4,89 var aşşağısı gevşek...

Gün sonu 4,84 ve üzeri her kapanış olumlu... ,

altına sarkarsa hacim ve alan satanla tekrar değerlendirmek gerek...

Bakalım görelim...

Sayfa 688/924 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •