Sayfa 718/924 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Bu şirket hantal bir yapıya sahip iyi yönetildiğini düşünmüyorum her yıl istikrarlı zarar açıklayan başka şirket varmıdır bilmiyorum ama ona rağmen bukadar yükselmesi bizim gibi ky için iyi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimse yazmadığına göre ben kalmışım bir tek sanırım..

3.  Alıntı Originally Posted by mustang Yazıyı Oku
    Doktor bey nerelerdesiniz? : ) acil durum. Özlettinniz kendinizi.

Nokia 3310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hişştt sessiz ol.. hayır hayır sattım almadım, bende mal yok... spek kardeş... bitmek sende mal var.. beni düşünme yükselmeye devam et😊
    Bakalım görelim...

5. bu şirket yönetimi kadar adi bir yönetim var mı acaba bist içinde...bunu gerçi tonlarca söyledik...adamların amacı kimsede hisse bırakmadan fizana çıkarıp malı ky kitlemekmiş meğer...eskiden % 10 artınca hemen bir açıklama yapılırdı hisse 2,5 tl den 8 tl ye gelmiş hala bir açıklama yok....sebep çok açık ve net...açıklama yaptıkları gün malı yıkacaklar....eskiden yüksek karlar temettü bedelsiz herşey vardı ama hisse gitmiyordu şimdi hiçbirşey yok ama gidiyor...üstelik bir açıklama bile yapılmıyor....sizin geldiğiniz yerden ben dönüyorum çakallar....okuyorsanız burayı sizin öbür dünyada yatacak yeriniz yok.....şirket adına bir grup yandan topluyor vurgun yapmak için....göreceğiz bilançoda ne yaptığınızı...kuraklık var gübre satışlarının artması mümkün değil...

6.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    bu şirket yönetimi kadar adi bir yönetim var mı acaba bist içinde...bunu gerçi tonlarca söyledik...adamların amacı kimsede hisse bırakmadan fizana çıkarıp malı ky kitlemekmiş meğer...eskiden % 10 artınca hemen bir açıklama yapılırdı hisse 2,5 tl den 8 tl ye gelmiş hala bir açıklama yok....sebep çok açık ve net...açıklama yaptıkları gün malı yıkacaklar....eskiden yüksek karlar temettü bedelsiz herşey vardı ama hisse gitmiyordu şimdi hiçbirşey yok ama gidiyor...üstelik bir açıklama bile yapılmıyor....sizin geldiğiniz yerden ben dönüyorum çakallar....okuyorsanız burayı sizin öbür dünyada yatacak yeriniz yok.....şirket adına bir grup yandan topluyor vurgun yapmak için....göreceğiz bilançoda ne yaptığınızı...kuraklık var gübre satışlarının artması mümkün değil...
    Yıllardır söylüyorum yönetim şeffaf değil neler yaptıklarını kimse bilmiyor çok çalıştıkları için huzur payı adıyla işleri tıkırında beylerimizin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Yıllardır söylüyorum yönetim şeffaf değil neler yaptıklarını kimse bilmiyor çok çalıştıkları için huzur payı adıyla işleri tıkırında beylerimizin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayatta satmayacağım hisseyi 3,78 den sattım...normalde yönetim iyi olsaydı 2,5 lardan alırdım ama o kadar sinir oldum ki 10 yıldır tuttuğum hisseyi sattım.....120 bin lot hissem olacaktı...bunu almak mış amaç....sıkıntı yok ben başka bir hissede bulurum ....şeffaflık sıfır olması bana el çektirdi...olaya yatırım mantığı ile baktığım için şirket şeffaf olmalı....

8. Bu yönetim spekle ortakmıdır nedir çözemedim zaten

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 718/924 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •