Sayfa 624/924 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    şaka gibi yorum. Üzerine çay demle iç. Bak basında çıkan haberlere göre halk ekmek kasasından Arda Turan transferi için 9 milyon euro ödemiş İstanbul Halk Ekmek. Belediye iştiraklerinden bu paraları böyle yerlere hortumlayanlar gübretaştan neler hortumluyorlardır Allah bilir. Tahtadaki fiyatlama siyasi atamalarla kokuşmuş niteliksiz yönetim, şeffaf olmayan yönetim.
    Bu habere kaynak belge gösterebilir misiniz, ocak ayında yalanlanmış.. https://tr.sputniknews.com/spor/2019...an-halk-ekmek/

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    şaka gibi yorum. Üzerine çay demle iç.
    ...
    sen"bu hisse onlarca kez tavan yapar" dersen. bende cevap olarak böyle şaka yorumlar yaparim dostum.

bu tahtada daha iyi günlerimiz, çünkü ben topluyorum spekisinin elindeki mallari, azaldikca hircinlasacak...dur daha dur yeni başlıyor şelale

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Az önce CB konuşma yaptı dinleyen oldumu bilmiyorum varsa yoksa tarım ve savunma sanayi dedi.

5.  Alıntı Originally Posted by Saglamci Yazıyı Oku
    Az önce CB konuşma yaptı dinleyen oldumu bilmiyorum varsa yoksa tarım ve savunma sanayi dedi.
    tarım 2001 yılından beri kimin elinde sormak lazım...sizce birşey olur mu ...geçmiş büyük bir istatistik veri tarım için....

6. gübreden anlamayan topraktan anlamayan cengiz gibi bir işadamı gübreci oldu....yıllarını bu işe adamış gübretaşta bir ayağı çukurda batmamak için cebelleşiyor....titanikte batmayan gemi idi ama battı...gidişat hiç iyi değil....

7. Bugünlerde ana muhalefet liderinin her söylemlerinde kuru soğan patates fiyatları oluyorsa tarım iyi değildir demektir. Bütün haber kanallarında (ahaber hariç) en az bir kere pazarlardaki meyve sebze fiyatlarını gösteren haber yayınlanıyor.
    Diyeceğim o ki bu sene geç kalındı ama 2020 de tarım en parlak dönemine girecek. Hükumet buna mecbur olduğu için destek üstüne destek verecek. Tarıma verilen desteklerin içinde birinci sırada gübre desteği olacak ve bu desteği tarım kredi üzerinden sağlayacak diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Bugünlerde ana muhalefet liderinin her söylemlerinde kuru soğan patates fiyatları oluyorsa tarım iyi değildir demektir. Bütün haber kanallarında (ahaber hariç) en az bir kere pazarlardaki meyve sebze fiyatlarını gösteren haber yayınlanıyor.
    Diyeceğim o ki bu sene geç kalındı ama 2020 de tarım en parlak dönemine girecek. Hükumet buna mecbur olduğu için destek üstüne destek verecek. Tarıma verilen desteklerin içinde birinci sırada gübre desteği olacak ve bu desteği tarım kredi üzerinden sağlayacak diye düşünüyorum.
    amacına uygun destek vermedikten sonra takip etmedikten sonra destek versen ne gazinoda harcayanda çok desteği...

Sayfa 624/924 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •