Sayfa 64/78 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 624 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Dolar Sadece Dolar Değildir

1.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    kıvır
    hadi yüzde bir vermesin
    Amerikan merkez bankasının yarısını versin
    0,5 senin hesaba göre bizim 20 vermemiz lazım
    nerde 40 kat
    4/0,1 ne eder 40 eder. bak orada oranlarıda verdim.daha matematik bilmiyorsun bitmişsin sen,tüm tezlerin iflas etti. hadi senin dediğin gibi bir mucize oldu 0,5 verdi diyelim,ki yok öyle bir oran. 4/0,5 = 8 kat eder. anlaşıldı elle hesap yapamıyorsun aç hesap makinasını 4/0,5 yaz sonuç 8 çıkacaktır. 20'yi nereden buluyorsun bitmişsin sen. çöktün çöktün.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    4/0,1 ne eder 40 eder. bak orada oranlarıda verdim.daha matematik bilmiyorsun bitmişsin sen,tüm tezlerin iflas etti. hadi senin dediğin gibi bir mucize oldu 0,5 verdi diyelim,ki yok öyle bir oran. 4/0,5 = 8 kat eder. anlaşıldı elle hesap yapamıyorsun aç hesap makinasını 4/0,5 yaz sonuç 8 çıkacaktır. 20'yi nereden buluyorsun bitmişsin sen. çöktün çöktün.
    ne 8 i sen 40 kat dedin
    40 katı anlat bana

3. Bunlar da; ''dolar sadece dolardır'' demişler ..........

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    ne 8 i sen 40 kat dedin
    40 katı anlat bana
    yeni taktiğin bu, okuduğunu anlamamazlıktan gelip laf salatası yapmak. ama YEMEZLER. son kez yazıyorum anladın anladın hala anlayamıyorsan durumun vahim. şu an ABD'de mevduat faizi ne kadar max. %0,1, bak bu tabloyun BOA(https://www.bankofamerica.com/deposi...ings-accounts/) sitesinden aldım,

bizde yıllık dolar faizi nedir %4. şimdi 4/0,1 oranı 40 eder.

yeni taktiğin bu, okuduğunu anlamamazlıktan gelip laf salatası yapmak. ama YEMEZLER. son kez yazıyorum anladın anladın hala anlayamıyorsan durumun vahim. şu an ABD'de mevduat faizi ne kadar max. %0,1, bak bu tabloyun BOA(https://www.bankofamerica.com/deposi...ings-accounts/) sitesinden aldım,

bizde yıllık dolar faizi nedir %4. şimdi 4/0,1 oranı 40 eder.
    amerikada faiz oranı binde bir mi yüzde bir mi

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    amerikada faiz oranı binde bir mi yüzde bir mi
    deposito faiz nedir bilmiyorum ben gerçek kanlı canlı faizden söz ediyorum
    garib bir link vermişsin
    amerikda merkez bankası faiz oranı yüzde bir civarında
    konut faizleri falan YÜZD ÜÇÜ DÖRDÜ buluyor
    bindelik faiz amerikdada hangi banka veriyorsa
    müşteri bulamaz

7.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    deposito faiz nedir bilmiyorum ben gerçek kanlı canlı faizden söz ediyorum
    garib bir link vermişsin
    amerikda merkez bankası faiz oranı yüzde bir civarında
    konut faizleri falan YÜZD ÜÇÜ DÖRDÜ buluyor
    bindelik faiz amerikdada hangi banka veriyorsa
    müşteri bulamaz
    deposit demek mevduat hesabı demektir ABD'de,işte gördüğün gibi premium müşteriye bile %0,06 veriyorlar,yani binde 60. çok büyük paran varsa %0,1 verebilirler. ABD'de para dolaşımda olsun diye kasıtlı olarak mevduat faizi 0'a yakın tutulur. hükümetine söyle onlarda böyle yapsın dolara %0 faiz versinler. bakalım o zaman neler olacak????

deposit demek mevduat hesabı demektir ABD'de,işte gördüğün gibi premium müşteriye bile %0,06 veriyorlar,yani binde 60. çok büyük paran varsa %0,1 verebilirler. ABD'de para dolaşımda olsun diye kasıtlı olarak mevduat faizi 0'a yakın tutulur. hükümetine söyle onlarda böyle yapsın dolara %0 faiz versinler. bakalım o zaman neler olacak????
    https://paratic.com/amerika-ve-2016-...iyi-bankalari/

Sayfa 64/78 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •