Sayfa 115/356 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2844 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Daha önce geçen sene 7 Temmuz 2017 de yine aynı oranda hisse geri alımı yapılmıştı.

Haber piyasaya düştüğü gün hisse 5.19 idi ve 21 Temmuz da 5.53 ü gördü.
    Yaklaşık 3 haftada 30 kademe yükselmiş.

Şimdi 5.68 ile kapandığı gün hisse geri alım haberi çıktı ve henüz 2 gün geçti. 18 Aralık gününü 5.73 ile kapattı.

Ben 1 ay içinde 6'yi görebileceğini öngörüyorum, karar size kalmış.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Tanrısevsin Yazıyı Oku
    Genel beklentin ne yönde? Karamsar bir yorum yapmışsın. Yakın zamanda 6 yi göstermezler mı diyorsun?
    çoook uzun zamandır bende bıraktığı izlenim bu.5,40-5,50 lerde geri alım dediler hisse 5 lere geldi.

3. Bu 4.6 milyon lotu kim satacak da şirket alacak? Bunun için tahtayı kaldırması mı indirmesi mı gerekiyor? Her ikisi de olabilir. Bekletecek anlaşılan...

4.  Alıntı Originally Posted by Tanrısevsin Yazıyı Oku
    Bu 4.6 milyon lotu kim satacak da şirket alacak? Bunun için tahtayı kaldırması mı indirmesi mı gerekiyor? Her ikisi de olabilir. Bekletecek anlaşılan...
    Kendi başına tahtayı indiremez ki. Son 1 ay kabaca 1.5m lot islem hacmi var günlük. Daha aşağıdan almak icin bekleyecektir mutlaka. Ama bu hacimle o kadar lotu nasil alacak ben de merak ediyorum. Muhtemelen bilanco yaklaştıkça geri alım baskısı artacak şirket tarafında. Ne kadar önce alırsa o kadar iyi onlar için

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    Kendi başına tahtayı indiremez ki. Son 1 ay kabaca 1.5m lot islem hacmi var günlük. Daha aşağıdan almak icin bekleyecektir mutlaka. Ama bu hacimle o kadar lotu nasil alacak ben de merak ediyorum. Muhtemelen bilanco yaklaştıkça geri alım baskısı artacak şirket tarafında. Ne kadar önce alırsa o kadar iyi onlar için

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mantik yurutursek şirket geri alimi neden yapiyor dususlerde asiri dalgalanmayi onlemek ve hisseyi daha aşagi salmamak için yani illa alacak diye bir sey yok kotu havalarda alacaklardir..mesela bugunku salinimda alim yapmis olabilirler..guzel haberlerle de gunu gelince yukari basip devrederler.. sonuc bemce guvenli bir karar ama oyle bir anda ucmasi hayal urunu

6. Güzel salıyor. Destek nere acaba?

7. 5.67 bir destektir. Onu kırarsa 5.60 ikincil destektir. Her desteğe değdiğinde ek alım yapıyorum.
    Dünkü 5.73, bugünkü 5.68 den alım yaptım.
    Hissenin geçmişine bakılırsa üst üste 4 gün büyük oranda düşüş yapmamış. Bugün 3. Gün.
    Pazartesi bir miktar artacaktır. Bir parti hisse geri alımı bugün seans sonu olabilir.
    İlki 5.81 de idi.

8. Ayrıca 5.50 uzun süre kıramadığı, sonrasında da altına inmediği destek-dirençtir. 5.50'nin altına salarsa akıbeti belli olmaz. O zaman hisse geri alımı için son nokta olabilir.

Sayfa 115/356 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •