Sayfa 160/356 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Hiç kimse , bilinçli yatırımcılar ve bizler dışında, Enka İnşaatın koca bir holding olduğunun ne yazık ki farkında değil. ENKA mühendislik ve inşaatın yanında en büyük enerji, ve elektrik üretim şirketi. Türkiyenin en büyüğü.Piyasa malesef bunun farkında değil. Adındaki inşaat sözcüğü yüzünden gayrımenkul şirketi olarak yeni nesiller algılıyor. Sanki GYO gibi. Çok yazık ! Halbuki gayrımenkul yatırımları sadece faliyetlerinin % 9 u. % 45 tamamı ile enerji ve elektrik üretimden geliyor. Yani aslında elektrik üretiminde Türkiye nin en büyüğü olan ENKA malesef sadece inşaat firması olarak algılanıyor. Üzücü ve tanıtım eksikliği. En kötüsü ; başında enerji elektrik yazan şirketler bizim piyasamızda talep görüyor. Piyasamızın yürekler acısı hali. ENKA hissesinin talep görmemesinin bence piyasadaki temel nedeni bu.Yapılacak şey bu algıyı değiştirmek. Ancak ne sahiplerini , ne üst düzey yöneticilerini herhangi bir ekonomi kanalında şirketini ve yatırımlarını yıllardır anlattıklarını görmedim. Bu nasıl bir zihniyettir. Ondan sonra bizim gibi bilinçli , şirkete inanmış, bir avuç ama kaliteli yatırımcı yıllardır, bekler dururuz, yatırımlarımızın meyve vermesi umuduyla. Şirketin vizyonu olan bu açık piyasa şartlarında , en güzel reklamı olabilecek bu ortam malesef kullanılmamaktadır. Hisse senedi yerlerde sürünmektedir. Çok üzücü

2. Çok yüksek maliyeti olan yoktur diye düşünüyorum. En kötü 5.70 falandır herkesin. Bu yüzden buraları hemen bulması biraz zaman alabilir.
    Artık 6'nin üstünde yer etmesi gerekirken. uzun süredir yatay gidiyor, geri alıma rağmen azar azar eriyor.
    Şimdi önümüzde bilanço var. Ona nasıl tepki vereceğine bakacağız.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. geçen gün al tavsiyesi veren gedik 416 bin lot satış yapmış

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. kimbu 5 lot 5 lot devam lı alan....

5.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Çok yüksek maliyeti olan yoktur diye düşünüyorum. En kötü 5.70 falandır herkesin. Bu yüzden buraları hemen bulması biraz zaman alabilir.
    Artık 6'nin üstünde yer etmesi gerekirken. uzun süredir yatay gidiyor, geri alıma rağmen azar azar eriyor.
    Şimdi önümüzde bilanço var. Ona nasıl tepki vereceğine bakacağız.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilancoyada tepki vermez bu yillardir karini artirarak devam ettigi icin olagan disi bir beklenti yoktur.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Iyice ölü taklidi yapıyor. Belki de sahiden ölmüştür...

7. Irak'ın yeniden inşasına 5 milyar dolar kredi verecekmiş devlet

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Tanrısevsin Yazıyı Oku
    Iyice ölü taklidi yapıyor. Belki de sahiden ölmüştür...
    Hacim ölmüş, iyi bir bilançodan başkası paklamaz bizi.

Sayfa 160/356 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •