Sayfa 210/356 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Birçok ky nin bile enaz 2-3 kurumda. Yatırım hesabı var. Patron hisse alıyor ama hisse nedense hep gün sonunda en düşük yerden hatta gün içinde hiç görmediği yerden kapatıyor . Geçin bu ayakları, borsadan bile fazla düşüyor 6 aydır. Hatice değil netice önemli neticesinde patronun alış yaptığı bir oyun ve hisse 1yilin dibinde . Ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Tamam da patron satıyor olsa hissedeki yüzdesi düşmeli. Geçen sene elinde bulunan hisse miktarı ile bu senekini kıyas yapmanız gerek bunu iddia edebilmek için.
    Her pay alımında hissedeki oranımız şu kadar oldu diye bildiriyorlar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yüzdesel düşmemesi de gerek zaten. Eğer dediğin gibi yüzdesel açık verirlerse tepelerine binerler. Bir dönem Dardanel hisselerinde bahsettiğin yüzdeyi tutturamayan patron niyazi bey dönemin spksından acayip dayak yedi. Şöyle ifade edeyim sen sağ cebindeki 100 lirayı sol cebine geçirirken azalır veya çoğalır mı? Değişmez değil mi. Burda mesele para miktarı değil. Sürekli düşen hissenin fiyatı. Bu şu demek tahta yapıcı 100 lira ile 5 tl den işlem gören hisseyi satıp 4.80 den alıp aynı adedi geri koyuyor. Aradaki 20 kuruşluk fark ne oluyor? Bilançoya olağan üstü gelirler adıyla girişi yapılıyor. Peki devlet veya spk şirkete bu olağan üstü gelirler ne kardeşim açıklayın diyor mu demiyor mu.. Aynı örtülü ödenek gibi. Para yatırımcının parası biliyoruz ama nasıl kazanıldığını açıklayan hiç olmadı.. Devlet patrona yabancı banka üzerinden işlem yap yakalanma diyor yani.. Not: takas dökümlerini her hafta çıkan para dergisinden takip ediyorum. Yukarıda yazdıklarım benim fikirlerim olup hayal ürünüdürler.. Saygılarımla

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

Bfren kadar olamadın yazık sana.. Bir gün de %3-5 prim yap da utandır bizi.

4. AMK patronu alım yapıyormuş yersen... 1cepten alıp haber yapıyor diğer cepten sattığını haber yapmıyor 1 yılın dibinde hisse üstelik borsa 1yil önce 70-80 binlerde idi

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 10 senedir hep bu sene gidecek o kadar beklemisken az daha beklerim diye kendimi avutmustum satali 1 sene oldu ittfk adese ve cemastayim birinin karini digeri goturdu borsa kumarhane oldu artik

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben bilançonun geçen yıla göre yine iyi geleceğini düşünüyorum ama hisse bunu fiyatlamiyor. Kötü gelecek olsa zaten herhalde patron almaz. Ne bileyim ya şöyle 1-2 güzel haber görsek yine kurumlar ENKA yi önerse ve zararimizi kurtarsak baska bişey istemem

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    Ben bilançonun geçen yıla göre yine iyi geleceğini düşünüyorum ama hisse bunu fiyatlamiyor. Kötü gelecek olsa zaten herhalde patron almaz. Ne bileyim ya şöyle 1-2 güzel haber görsek yine kurumlar ENKA yi önerse ve zararimizi kurtarsak baska bişey istemem

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öneri listesine giren hisse genel anlamda düşer.. Beklenti yaratması gerekenler, şirketin büyüme istikrarını devam ettirebilmesini sağlayacak anlaşma, satın alma veya büyük yatırımlardır. Enka zaten yukarıda bahsettiğim konuları pek işlemiyor. Aslında amaçları borsa üzerinden iş çevirmekte değil bence aksi olsa işlem gören %12 lik pay oranını arttırmaya giderler. Patronların hisse alması konusu biraz mataralı.. Erken seçim tüm hisseler gibi bizimkini de bulandırdı. 5.10 altına indirmezler diye tahmin yürütmüştüm hisseyi alırken malesef yine çalımı yedik. Bu gün 4.85 direncini geçirmemek için ellerinden geleni yaptılar yine. Kağıdın gitmesini de istemiyorlar. Zaman herşeyi çözecek izliyoruz. Saygılarla bol kazançlar dilerim. Yazdıklarım kendi düşüncelerim olup kimseyi bağlamaz..

8. Ben de hissenin dillenmesini uygun bulmuyorum. Zaten bu sağlam düşüş öncesi çok öneren vardı. 5-5.10 arası son durak diye düşünüyordum ama geldiğimiz nokta çok ilginç.
    Bu hisse geçen sene 4.80 lerden 1 haftada 5.30 lara da geldi, hikayesini bilmiyorum ama böyle bir hareket gelmediği sürece 5 altında sürünmeye devam eder.
    Benim portföyümün yarısı Enka neredeyse ve maliyeti en erken sonbaharda bulup çıkabiliriz gibime geliyor maalesef.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 210/356 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •