Sayfa 212/356 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

"Yönetim Kurulu, T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun 25.07.2016 tarihli açıklaması doğrultusunda, küçük hissedarların menfaatlerinin korunması amacıyla Kurulun ikinci bir duyurusuna kadar uygulanmak üzere;*Şirketimizin borsada nominal bedeli 4,600,000 TL tutarına kadar kendi paylarının geri alımını gerçekleştirmesine,*geri alım için ayrılacak fonun en fazla 50,000,000 TL olarak belirlenmesine*ve işlemler için Genel Müdür Yardımcısı İlhan Gücüyener'in yetkilendirilmesine karar vermiştir."
    Açıklamayı buldum sanırım alıma devam edecekler umarım alımı satışı karşılayacak şekilde değilde kağıdı yukarıya taşıyacak şekilde yaparlar. İzleyip göreceğiz. Saygılarla bol kazançlar.

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

2. Bilanço iyi gelmeyecek anlaşılan, şirket yine önden alım haberi vererek kötü gelecek bilançosunun etkisini azaltmaya çalışıyor. Ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hisse bölündükten sonra alımı gerçekleştirirlerse daha da ucuzdan almış olurlar ve bir ihtimal hisse alım için daha cazip olabilir.tabi konjonktürün de oturması lazım.umarım yabancı satışı bitmiştir eğer bugün alım yapmışlarsa da heralde çarşamba sabah öğreniriz. ytd

http://www.hisse.net/topluluk/showth...31#post2087631

yıllık hisse yarışmamızda Nisan ayı sonuçları açıklandı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yarın nasıl olur acaba öngörüsü olan yada bu hissede tavan gören var mı aramızda??

Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

6. Geri alım yapıyor diye beklentiye girmemek lazım.Geçen geri alım haberi çıktığı zaman herkes sasayla karşılaştırarak hissenin gideceğini düşündü.Oysaki sasanın durumu farklıydı.Eğer satış baskısı bittiyse yeniden çıkış görürüz.Bununla birlikte yaklaşık 2-2,5 senedir değil tavan % 4-5 lik bir hareket bile aklımda kalmış değil.Bu hisse devamlı bölünüp ayrıca temettü verdiği için zor zamanlarda güvenli liman olarak görülüp diğer zamanlarda tercih edilmediği için hızlı hareketler beklemiyorum.Ayrıca Rusya mevzularının netleşmesi lazım.Bence.YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    Yarın nasıl olur acaba öngörüsü olan yada bu hissede tavan gören var mı aramızda??

maksimum yüzde 4 görüyor tavan olması imkansız gibi bir şey

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bu kağıtta herşey olur..dip de yaptırır tavanda.ilk anda tavan sonra dip bile olur.çünkü iş sinir savaşına döndü...

Sayfa 212/356 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •