Sayfa 214/356 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. 35 bin nedir ya? Ben zorlasam alırım onu. O zaman alım olmadan hisse kendini yukarı atmaya çalışıyorsa olumlu. 2,5 milyon lot dönmüş bugün neredeyse.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    35 bin nedir ya? Ben zorlasam alırım onu. O zaman alım olmadan hisse kendini yukarı atmaya çalışıyorsa olumlu. 2,5 milyon lot dönmüş bugün neredeyse.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    4.81 den almışlar, bende bunlar alıyor diye bugün alım yaptım, zaten almadıkları belliydi gün icinde, neyse yarın yüklü alsalarda buralardan kurtulsak

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by XtraderXTR Yazıyı Oku
    4.81 den almışlar, bende bunlar alıyor diye bugün alım yaptım, zaten almadıkları belliydi gün icinde, neyse yarın yüklü alsalarda buralardan kurtulsak

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gördüğümüz gibi satışı karşılamak için alım yapıyorlar amaçları hisseyi yükseltmek değil düşmesini frenlemek.. Bu sürede ayırdıkları 50m tl yada diğer bir ifadeyle 4.6m lot aldıktan sonra ne olacak orası meçhul. Borsada satış baskısı devam ederse tekrar bir geri alımla izledikleri bu politikaya devam ederler mi acaba?

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

4. Hisse geri alım programı kararıyla hisse almayarak işlem hacmini de öldürdü...

5. Bölündükten sonra yapacakları alımların daha fazla olacağını tahmin ediyorum.YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    Bölündükten sonra yapacakları alımların daha fazla olacağını tahmin ediyorum.YTD.
    enkada bedelsiz vardı sanıyorum. bedelsiz varsa tarihi ne zaman kardeş...

7.  Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
    enkada bedelsiz vardı sanıyorum. bedelsiz varsa tarihi ne zaman kardeş...
    Henüz SPK onayı gelmedi sanırım.Tahminim Mayıs ortasına kadar bedelsiz mevzusu tamamlanır.Geçen sene başvurudan sonra 3 hafta-1 ay kadar sürmüş yanlış hatırlamıyorsam.Bu sene SPK'ya 17 Nisan'da başvurulmuş.Aynı yaklaşımla Mayıs ortasını bulur diyorum.YTD

Sayfa 214/356 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •