Sayfa 227/356 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

Tüm bedelsiz temettü işlemleri bu yıllık bitti. Patron desteği ile baya iyi tutunduk. Şirket iş haberi geldi doların fezatronik yolculuğu ortada ki şirketin dolar pozisyonu malum. Bundan sonra nasıl bir yol izler asıl mesele bence bu. Fiyat tahminleri epey ilginç 7.4x li rakamlar dolanıyor kısa dönemde zor gibi. Yabancı girmeden olmaz o iş. Zaten bu karmaşa ortamında bence harika performans sergiledi daha iyisi olur diye umarak izliyoruz. Saygılar

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

5.20 test edilir mi bu hafta ne düşünüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    5.20 test edilir mi bu hafta ne düşünüyorsunuz?

5.20 Allah söyletti heralde 4.80 de olur

4. Hocam 5.20 enka bu hafta diyince bir gülme geldi yanlış anlamayın 😄.İnşallah Allah söyletmiştir.Bu seçim sürecinde yabancı pek de iştahlı davranmıyor.

Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    Hocam 5.20 enka bu hafta diyince bir gülme geldi yanlış anlamayın .İnşallah Allah söyletmiştir.Bu seçim sürecinde yabancı pek de iştahlı davranmıyor.
    Estafurullah hocam ne yanlış anlaması, bölünmeden önceki rakamlar kalmış aklımda boşluğuma denk geldi ama olsa ne güzel olur.. Bende güldüm epey kendime.. Dolar arttıkça bizim hisseler pul olmaya başladı belli olmaz parite bu seviyelerdeyken mevcut pozisyonlarını arttırmak için hamle yapabilirler. İzliyoruz saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Uzername Yazıyı Oku
    Şimdiki hedef Mayıs kapanışı 5.20 üstü. Trend yukarı gözüktüğü için tekniğe bakıp gün içi al-sat çok riskli olup, malsız kalınabilir.

Ek olarak, şirket döviz pozisyonunu etkisi ve yeniden değerleme ile BNP Paribas hisse hedef fiyatını 7.22 TL'ye çekti. Olumlu. Patron ve şirketin hareketleri de bu beklentiyi destekliyor.
    55 günlük ortalamayı da yukarı kesti. Ay sonu 5.20(Düzeltilmiş 4.78) üstü kapatırsa ne güzel olur. Tersi olur da Dolar yükselirken gelir kalemi ve döviz pozisyonu kaale alınmayan ENKA, dolar düşerken eşlik ederse çok gülerim doğrusu.

Sayfa 227/356 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •