Sayfa 282/356 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Haftalık destek 680
    Böyle kötü havalarda iyi olmayı severdi ama kaç gündür kafasını kaldırmasına izin vermiyorlar,Endex artı bu eksi, endeks eksi bu gene eksi.... sıkıcı.........

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2. Hah, şöyle, az yeşil ol artık, bekliyorum 8+ geçeceksin diye, sıkma fazla can, Enkai'sin sen

Edit: Nazar değdi

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

3. Karanlık oda işleminde açığa satanlar aldı sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bekleriz, yapacak bisi yok, kaz gelecekse tavuk gitsin, ama kaz da gelsin yani

5. Kaz yemenin tam zamanı
    Şurdan paramızla yiyelim bari
    Elimizde tavuk ta yok zaten
    Para verip alalım kaz I

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ben kazdan caydım, direkt kuzu çevirme yemeye karar verdim, ama nasip bakalım varsa nasibimiz olur, yoksa, tavuktan olmayalım daaaa ))

Sayfa 282/356 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •