Sayfa 284/356 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon
Arama sonucu : 2843 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Freni patlamış araba gibi yokuş aşağı gidiyor.

2. Patron bir destek atarsa güzel olacak, grafik aşağı kırmadan.... satanlar arkadan bakar sonra.
    Patron destek atmazsa... düşünmek istemiyorum.
    Ytd

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

3. 7.18 üstünde gene, Allah düşürmesin, Maşallah

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

4. Enka İnşaat twitter hesabından şu açıklamayı yaptı Qasr Çok Amaçlı Terminal, Konteyner Sahası 5, Rıhtım Duvarı ve Deniz İşleri Projesi 1. kısım işleri %100 oranında tamamlanarak 1 Aralık 2020 itibarıyla geçici kabul sertifikası yayınlanmış ve garanti süreci başlamıştır. Projede 1. kısım işleri kapsamında; 1.194.457 m³ deniz dibi tarama işinin tamamlanmasının akabinde 7.821m³ taban ve 2.200m³ tesviye malzemeleri su altı 17,00 m derinlikte 550 m rıhtım duvarı boyunca yerleştirilmiştir. 11 katlı, 3.177 adet prekast blok, 287 adet u-şekilli prekast bloktan oluşan rıhtım duvarının montajı ve en üst kısımda da başlık kirişi görevi gören 20.867m³ yerinde beton imalatı tamamlanmıştır. Toplamda 120.544m³ beton imalatı gerçekleştirilmiştir. Rıhtım duvarının montajına paralel olarak, duvarın arkası toplamda 462.371m³ farklı ebatta dolgu malzemeleri ile doldurulmuştur. 46 adet usturmaça ve 46 adet iskele babası monte edilmiştir. 1 Aralık 2020 itibarıyla, 2. kısım işlerini oluşturan konteyner vinci kara tarafı ayağının oturacağı kısımda fore kazık ve kiriş imalatları devam etmektedir. [https://www.instagram.com/p/CIf5dw8B...web_copy_link] (https://www.instagram.com/p/CIf5dw8B..._web_copy_link)

5. Sonuç hissenin düşmesine yardımcı olmuş gibi🙂

6. Birileri istemiyor gitmesini, anlaşıldı. Haberle bas kaldırdı, anında bastılar bugün.
    Aynısı Kozaa'da da oldu bugün, haber geldi, haberle çıkarken vurdular kafasına direkt....
    İlginç şeyler oluyor bu aralar Bistte

7. Elinde sonunda. Nekadar kıvırırsa kıvırsınlar şuanki gözlemim kendi analizimdir endeks bankalarda büyük hisselerde mal toplama yapılıyor abudik gubudik hisselerdeki işleri bitince sıra bunlara gelecek.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

8. Ağa gelse de tahtayı kitlese... ah ah... her şey güzel ama.... neyse, vardır bi bildikleri...

Sayfa 284/356 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •