Sayfa 290/356 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. çok dikkat çeken hareketler bunlar. gidecek kağıt ağır ağır giderdi. bir süre dinlenecek demek ki. ky ye gelince sabırlıdır o, problem olmaz. ağalar gelince de kağıdı tez elden verir çekilir...

2. Tavan çeken kağıt eksi 2 kapadı. Patron keşke bugün satan çapulcuların mallarını toplasaydı keşke. Enkai gözaltı pazarı gibi hareket ediyor. Patron imajını üç beş çapulcuya sarstirma.

3. Resmen soygun var burada! Birileri malı yukarı çekti, artık emeklilik fonu adına mı, yoksa karşılıklı danışıklı dövüş mü ne!? Bir diğerine de 1.6 milyon lot açığa sattırıldı, araya girenleri de k.y. sobelediler. 50 bin lot da BOA satmış, oh ne güzel 1 lira aşağıdan topla düşen armutları. Spk ne yapar??? Haydi onu bırak tahta sahibi ne yapıyor!? Ytd.

4. Bence aynen dediğim, KY fazla abandı....
    Kağıdın ayarını kaçırdı, kağıt fabrika ayarlarına geri geldi şahsi düşüncem.
    Ytd
    Tavan yapması zaten çok anormal idi....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5. Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Senin gibi defansif kağıdın taaaa..... Enka yönetimine yakışmadı bu düşüşler

Benim aklım bana bile yetmiyor...

7. Bir KAP geldi... be anlama geliyor

8. Yarin yukari güzel hareket yapicak,cok ucuz kaldi

Sayfa 290/356 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •