Sayfa 298/356 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348 ... SonSon
Arama sonucu : 2847 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Citi gene satıcıyor... Var Bi iş bu enka da ama...

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Yabancı satışı bitmeden yön yukarı olmayacak gibi
    http://share.matriksdata.com/share.a...02251844127407
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3. Günlüğü güzel kapadı ama citi gene 1m gömdü....
    Yarın artık yukarı hareket yapar da 7.33 üstü durursa düşüş bitti derim... Ama yarın gene eksiye basarsa.... Valla bu sefer ekrandan kalıcı olarak siler giderim...
    Adam ol citi, işin şeyini çıkartma

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5. yapıkredi yatırımda martın 2 ile 3 ü arasında yab takas oranı %82 den 33 e inmiş . bir sorunmu var datalarda. aselsan, ereğli, thy dede anormallikler var. https://www.yatirimkredi.com/enkai-yabanci-takas-orani

7. Son çeyrek 2 milyar kar açıklamış. Beklentiler ise şu şekildeydi:

Gedik yatırım: 1.2 milyar
    İş yatırım: 646 milyon
    Oyak yatırım: 809 milyon
    Konsensus: 1.2 milyar

Dolayısıyla kar beklentilerin hayli üzerinde. Bu durumun oluşmasında tablolardan da görüleceği üzere ''yatırım faaliyetlerinden elde edilen gelirler'' kaleminin etkili olduğu görülüyor. Bu kalemde ilk üç çeyreğin toplamında 1.8 milyar gelir gözükürken, sadece son çeyrek 1.9 milyar gelir sağlamış. Piyasa nasıl yorumlayacak bakalım bu kar rakamını.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

8. *yapı kredi yatırım, enka inşaat için hedef fiyatını 11,20 tl, tavsiyesini 'al' olarak korudu
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 298/356 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •