Sayfa 307/356 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. O sikayet eden kisi benim !! Sirketin bilancolari makyajli , yatirimci iliskilerine mail attim bana su sekilde mail cevabi geldi
    2020 Mart raporunda olduğu gib bu dönemde de 2021 Mart raporunda değerleme geliri bulunmamaktadır. 2020 yıl sonuna göre son çeyrekte değer azalışı bulunmakta.

Sirketin gelen kari Faaliyet kari ,Nerde yatirim faaliyetlerinden gelen kar . Acin bilanco son sayfayi gecen doneme gore hisse senedi tahvil rakami nasil artmis bakin , bana dio ki dovizdeki artis !!! Cevap asagidaki gibi

Finansal varlıklarda son çeyrekte değer artışı bulunmamaktadır, bu etki tamamen son çeyrekte TL’nin Dolar karşısında değer kaybetmesinden dolayıdır. son çeyrekte dolar karşılıklarında azalış yaşanmıştır.

Sosyal medyayi telegram gruplarini takip ediyorum analistleri ustad diye gecinenleri 1 tane adam gibi bilanco okumayi bilen kimse yok , Herkes fintables tablolarindan papagan gibi rakamlari okuyor , yok yuzde su kadar artti etti diye palavra sikiyorlar. Telegram gruplar Zaten Allaha emanet , okur yazar cahil bi toplum var . Bu millet gercekten bu seytan patronlar tarafindan duduklenmeyi fazlasiyla hakediyor . Enkayi Spk ya sikayet ettim !! Hesabima gore yatirim faaliyetlerinden en az 2 milyar kar daha gelmeliydi . Kimse demiyor kardesim bu Sirket 2 milyar temettu dagitti , ozsermayesi yine ilk ceyrek hayvan gibi artmis , ee kar da bu kadar etti Neden bu kadar fark diye . Bilanco dipnot okuyan yok eden yok

Ustteki yorumda osiborsa biraz ti ye almis da acip bakarsa Neden yatirim faaliyetlerinden kar yok dedigimizi anlar , adam kagidi bosuna mi yukselttirtmiyor kardesim , Guya yatirim sirketleri dusuk kar gostermis !! Oradaki analistlerin yaptigi analizin de ben .... , dunyadan bi haber excel operatorleri. 150 Milyon kar beklentisi veriyor adam 3 milyar kar gelecek sirkete . Bu kadar Mal olabilirler mi ? Bence olamazlar , patrondan ismarlama ooo enkada 4-5 e katladi beklentiyi diye enka patronlarinin siparisi ile yazilmis rakamlar , Guya cok kar ettik.. arkadaslar uyanik olun uyanik . Ben yaptim sikayetimi Spk ya , ister yaparsin ister yapmazsin sonra niye yukselmio bu kagit diye aglama !!! Burada da su yatirim firmasinin hedefi bu su diye maval okumayin, bi taneniz acip adam gibi bilanco bakmiyor

2. Mrb lar ben ti ye almadim siz yanlış anlamışsınız. Araştırmacı yönünüzü takdir ediyorum. Kâr fazla geldi diyen kişiye cevap olarak sizi örnek gösterdim. Yatırımcı hesap sormaz ise avlanır. Bende şirkete kaç defa mail attım bilgilendirme istedim cevap da verdiler sağolsunlar. Ama kesinlikle tiye almak yok.

3. ENKAI GÜNLÜK VE HAFTALIK SİZTEMLER AŞIRI AL KONUMUNDA BU HAFTA ÇİFT HANE GÖREBİLİRİZ ...8.40 ÜZERİ SERT HAREKETLER BEKLİYORUM ytd

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ENKAI GÜNLÜK VE HAFTALIK SİZTEMLER AŞIRI AL KONUMUNDA BU HAFTA ÇİFT HANE GÖREBİLİRİZ ...8.40 ÜZERİ SERT HAREKETLER BEKLİYORUM ytd
    Overbought'ta yani "Willy is stupid" iken nasıl olacak o iş? Grafik güzel ama "oversold" değil.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Gap için bir hamle bekliyorum. Öyle ya da böyle.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Mrb lar ben ti ye almadim siz yanlış anlamışsınız. Araştırmacı yönünüzü takdir ediyorum. Kâr fazla geldi diyen kişiye cevap olarak sizi örnek gösterdim. Yatırımcı hesap sormaz ise avlanır. Bende şirkete kaç defa mail attım bilgilendirme istedim cevap da verdiler sağolsunlar. Ama kesinlikle tiye almak yok.

Benim sorularima cevap vermez oldular , cunku fazla didikliyorum . Kolay basit sorulara cevap var ama didiklenen sorulara cevap yok

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Benim sorularima cevap vermez oldular , cunku fazla didikliyorum . Kolay basit sorulara cevap var ama didiklenen sorulara cevap yok
    Şirket halka arz olduğuna bin pişmandır. Kâr i paylaşmak hoşuna gitmiyor demekki.

8. madem öyle geri alım açıklasın halka açık kısımdaki miktarını daha da fazla artırsın temettünün çoğunu yine kendine verecek.Enkayı 5 sene civarında takip ediyorum.Öyle bir kaç atraksiyon dışında coşkulu hareketler fazla görmedim.Enkaya senelik işler iyi giderse %25-30 veren bir banka benzetmesi yapıyorum açıkçası.ytd.

Sayfa 307/356 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •