Sayfa 310/355 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2839 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

9.08 tepesi geçilemedi izlenimi vermek istiyorlar..ancak 8.60 kırılmadığı sürece buna sadece kargalar güler.. haftalıkta ilk hedef aralığı 9.64 9.94

sincapların analızıne göre günlükte ve haftalıkta trendte olan ender senetlerden bırı de ENKAI imiş..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Slm dostlar,

Gidişatı üzerine küçük bi karalama yapma gereği duydum umarım yanılmam..
    Son dağılıma göre;
    HSBC 284 m %36.06
    Citi 275 m %34.95
    Deutche 152 m %19.31
    Yapı Kredi 15 m %2.01
    İş 15 m %1.92

Yılbaşı takas rakamlarına göre burda citi %4 civarı artıda, deutche %4 ekside. Diğerlerinde %1 lik bir kayma var çok önemli değil.
    Bahsi geçen votalite de hisse fiyatı 7.3x ile 8.xx arası kaymış gün fiyatı 9.xx. Oranlama hesaplarını yazmayacağım ancak küçük rakamlar hisse fiyatını taşımayı başarmış.
    Santral haberleri bi acaba dedirtti bana, malumunuz neden kapanmıştı? Neden şimdi peş peşe açılıyor.. Bişeyler yerli yerine oturmaya başladı öyle görünüyor. Doviz kurları bir banda oturursa yada bir banda sıkıştırılırsa hareketler çok daha keskin olacaktır. Burda kriter deutsche. Bazı aracı kurumlar teknik ve temel analiz yayınlayıp hedef fiyat veriyorlar. Son zamanlarda hareket marjı ve hissenin bilinirliğinde bariz artış var. Önemli bir haber akışında agresif yükselişler görebiliriz. Hissenize sahip çıkın derim. Sermaye tavanını 5 yıla bölmeleri ilginç oldu. Merakla bekleyeceğiz bakalım oranları nasıl belirleyecekler. Dolar bazlı rakamda inat ettikleri her hallerinden belli artık. Cent hesabı yapmak yorucu ve gereksiz. Önümüzdeki 6 ay içerisinde 1.5 usd dener diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı..
    Saygılar, güzel günler dilerim

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

kapının önunde tutuyorlar.. 9.08... ne içeri sokuyorlar nede geri gönderiyorlar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

endeks günlükte 1445.61 üzerinde daha rahat soluklanabilir..

5. hsbcden alımlar devam ediyor.umarım yolda güzel bir 2.çeyrek bilanço vardır.ytd.

Bugünde net alışta patron 1. Sırada
    Şuan 233 k lot

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşlar, aranıza bugün katıldım. Herkese bol kazançlar dilerim.

Yönetim kurulu başkanı Mehmet Sinan Tara, 235 bin liralık pay almış.
    Kapta görebilirsiniz.

8. Atıl duran santrallerin de devreye girdi. Elektriğe zam geldi. Diğer enerji şirketleri hareketlendi. Enka, nedir bu ayak sürümelerin? Artık hissenin çift rakamlı fiyatlandırmalarını görmek istiyoruz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 310/355 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •