Sayfa 311/355 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon
Arama sonucu : 2839 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    Slm dostlar,

Gidişatı üzerine küçük bi karalama yapma gereği duydum umarım yanılmam..
    Son dağılıma göre;
    HSBC 284 m %36.06
    Citi 275 m %34.95
    Deutche 152 m %19.31
    Yapı Kredi 15 m %2.01
    İş 15 m %1.92

Yılbaşı takas rakamlarına göre burda citi %4 civarı artıda, deutche %4 ekside. Diğerlerinde %1 lik bir kayma var çok önemli değil.
    Bahsi geçen votalite de hisse fiyatı 7.3x ile 8.xx arası kaymış gün fiyatı 9.xx. Oranlama hesaplarını yazmayacağım ancak küçük rakamlar hisse fiyatını taşımayı başarmış.
    Santral haberleri bi acaba dedirtti bana, malumunuz neden kapanmıştı? Neden şimdi peş peşe açılıyor.. Bişeyler yerli yerine oturmaya başladı öyle görünüyor. Doviz kurları bir banda oturursa yada bir banda sıkıştırılırsa hareketler çok daha keskin olacaktır. Burda kriter deutsche. Bazı aracı kurumlar teknik ve temel analiz yayınlayıp hedef fiyat veriyorlar. Son zamanlarda hareket marjı ve hissenin bilinirliğinde bariz artış var. Önemli bir haber akışında agresif yükselişler görebiliriz. Hissenize sahip çıkın derim. Sermaye tavanını 5 yıla bölmeleri ilginç oldu. Merakla bekleyeceğiz bakalım oranları nasıl belirleyecekler. Dolar bazlı rakamda inat ettikleri her hallerinden belli artık. Cent hesabı yapmak yorucu ve gereksiz. Önümüzdeki 6 ay içerisinde 1.5 usd dener diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı..
    Saygılar, güzel günler dilerim

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

#OltayaTakılanlar - Page 557 (hisse.net)

Selamlar.

#ENKAI

Seans sonuna doğru başlayan bozulma yarın 9.1x lerden destek bulabilir gibi görünüyor.
    Endeks aşırı bozulmazsa, yukarı yönlü hareketine devam edebilir gibi "bence":

Dün 20H ortalama(9.02) dan destek bulmuş.
    "Üzerinde kapatması koşuluyla" ve "bence" diye ekleyeyim:

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. ENKA-Bechtel ortak girişimi Makedonya’da koridor otoyolu inşaatını üstleniyor Türk şirketi ENKA, ortak girişim partneri Bechtel ile birlikte Kuzey Makedonya’da 8 ve 10 numaralı koridorları inşa edecek.

Kuzey Makedonya Hükümeti Enka ve Bechtel şirketleriyle otoyol inşaatı için anlaşma imzaladı.

*Eylulden sonra muhtelemen resmi anlasma imzalanir.. YTD

3. Foreks anketi kâr tahminleri yayımlandıktan sonra Enka düştü. Neymiş efendim, üç aylık kardan daha düşük kar bekleniyormuş. İnsanı güldürüyorlar. Daha önce Foreks üç aylık ankette tahmin edilenin dört katı kar gelmişti. ) Piyasayı manipüle etmek için mi bu rakamları yayımlıyorlar?

Burada yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. 8,08 ayıbın çok üzdü, oyun içinde oyun olursa bu yaptığın ileride de dönmem sana…

5. Enka sırbistanda yaptığı morava otoyol koridoru 01 Ağustosta tamamlanmıştır. Bilanço gelir şu günlerde.....

6. 10 yıl vade ile toplamaya devam...

10 lirayı da gördük şükür, gözüm açık gitmem daha..

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

8. Güzel bilanço, nakit depolanmış merkez bankası gibi....3.187 kar

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 311/355 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •