Sayfa 314/356 İlkİlk ... 214264304312313314315316324 ... SonSon
Arama sonucu : 2843 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. iştiraklerinden ENKA UK Construction Ltd. ile GE Steam Power Ltd. arasında HPC Borulama*Prefabrikasyon ve Montaj İşleri kontratı imzalanmıştır. İngiltere'nin Somerset*bölgesinde yapımı devam etmekte olan Hinkley Point Nükleer Enerji Santralinin*her iki ünitesinin türbin adalarındaki tüm borulama işlerini kapsayan proje,*toplam 184 milyon İngiliz Sterlini bedelinde olup, projenin 56 ayda tamamlanması*öngörülmektedir.

Büyük rakam, hayırlı olsun..

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

2. Haber cokta yokmus gibi davraniyorlar.1)İhale almaya devamm(ingiltere)2)Bist 50 endeksine giriyor 1 hafta sonra.kar ozsermaye +dov poz.hepsi ama ilgi yok mus gibi...hele 1 Ekim gelsin bakalim ne olacak
     Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. iştiraklerinden ENKA UK Construction Ltd. ile GE Steam Power Ltd. arasında HPC Borulama*Prefabrikasyon ve Montaj İşleri kontratı imzalanmıştır. İngiltere'nin Somerset*bölgesinde yapımı devam etmekte olan Hinkley Point Nükleer Enerji Santralinin*her iki ünitesinin türbin adalarındaki tüm borulama işlerini kapsayan proje,*toplam 184 milyon İngiliz Sterlini bedelinde olup, projenin 56 ayda tamamlanması*öngörülmektedir.

Büyük rakam, hayırlı olsun..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Piyasa 2 milyar 200 milyon TL'lik işi beğenmedi.. Neyi beğenecekler ki? Baksınlar bakalım kaç şirketin sermayesinden, yıllık karından veya cirosundan büyükmüş bu rakam.. Ben burdayım ve burda olacağım ben olmazsam benden sonra gelenler olur.

Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

4. Enkada yeni alınan iş haberleri hep satiş fırsatı olarak kullanılmıştır. Kağıdı çıkaran city cuma günü sağlam satış yaptı. Satışlarda ufak ufak devam ediyor gibi görünüyor. En sonunda hisse yine geleceği yere gelir. Patron 10.45 lerden hep alım yaptı. Kasımdaki bilanço ve yüksek olasılık temettü ve Marttaki bilanço ve yüksek ihtimal gelecek temettü ve bedelsiz haberleri hisseyi götürür. Zaman derdi olmayan için sorun olmadığını düşünüyorum. ytd.

Borsada işlem gören tipe dönüşüm gelmiş 56 mlyn bence olumsuz
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

6. yok hocam 56.000 lot altı üstü. Ayrıca şirket yarın öbürgün yeniden alım açıklasa halka açıklık oranı %5 sınırın zorlar o da zaten ayrı bir konu.

7. Bu enka da benden başka kimse yok galiba sitede

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bu enka da benden başka kimse yok galiba sitede
    Varda kabak tadı verdi resmen 20 lira olmaması için neden yok ama 10 lira
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Sayfa 314/356 İlkİlk ... 214264304312313314315316324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz