Sayfa 320/356 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by reşit69 Yazıyı Oku
    ilk üç çeyrek karı 4.33M tl, borcu olmayan bir şirket. Parasını USD olarak tutsa, o günden bugüne o paranın sadece kambiyo geliri 2,25 kat artar. Asli işlerinden edindiği geliri de hesaba katarsak ki tamamına yakını dövizle, yıl sonu açıklayacağı kar üç çeyreğin 3 katı mı olur 4 katı mı olur bilemiyorum. Bu şartlarda önümüzdeki sene bedelsiz sermaye artışı kaçınılmaz. Yatırımcıya bir not olabilir. Cuma günü alıp salı günü kar edemedim diyen arkadaşlara da saygım var tabii. Ben şahsen uzun vadeli yatırım yaptığım için daha sakin kalmaya çalışıyorum.
    Garanti 4. çeyrek kar tahmini yapmış, çok komik bir rakam...enerji ve inşaat işindeki karlılığa rağmen rayiç bedel zararlarını öne çıkartmış 392 milyon kar demiş, hala imaj fake mi diye bakıyorum twitterda var...
    YTD

2. enka kar realizasyonu yapıyorlar.20 mav.altına gwldiği hibi bugünde 50 mav.altına verdiler.

3.  Alıntı Originally Posted by uptrend Yazıyı Oku
    enka kar realizasyonu yapıyorlar.20 mav.altına gwldiği hibi bugünde 50 mav.altına verdiler.
    kar etsek biz de yapardık...

4. Enka düzeltmesi bitti.19.41-13.42 sonrasında tepki 13.42-16.08 sonra bir düzeltme daha yaptı. 50 mav.altında 14.56 gördü.Çabuk toparlandı.Artık 15.00 altında kapanış yapmadıkça yön yukarı zirve.

5. Neden Enka forumu bomboş. Niye kimse yazmıyor . Mesela bugün yükselmedin nedeni nedir. Hissedaşlar yazsa da bizde faydalansak.

6.  Alıntı Originally Posted by uzunpınar Yazıyı Oku
    Neden Enka forumu bomboş. Niye kimse yazmıyor . Mesela bugün yükselmedin nedeni nedir. Hissedaşlar yazsa da bizde faydalansak.
    Topiği aktif değildir. Çok fazla KY de hissede yoktur.
    Savaş sebebi ile gereksiz bir düşüş yaşandı. Onu geri alıyorlar.
    Enka da günlük bu tarz hareketler çok olur. Özel bir durum olmasına gerek yoktur. Sağlam şirket ama tahta speği bu şekilde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,753
     Alıntı Originally Posted by uzunpınar Yazıyı Oku
    Neden Enka forumu bomboş. Niye kimse yazmıyor . Mesela bugün yükselmedin nedeni nedir. Hissedaşlar yazsa da bizde faydalansak.
    Al yat hissesidir. Fazla yoruma gerek yoktur. Uzun vadede yatırımcısını üzmeyen borsanın nadir hisselerinden biridir.

8. Teşekkürler

Sayfa 320/356 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •