Sayfa 322/356 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,763
    ENKAI - ENKA INSAAT Alış 15,730 TL | Satış 15,740 TL | Saat ALSAT
    Enka İnşaat: ENKA ve Bechtel 112 km’lik Morava Koridor Otoyolu Projesi'nin tasarım ve inşaat işlerini gerçekleştirmektedir
    15/04/2022 15:51:21
    Enka İnşaat, Bechtel ile 112 km’lik Morava Koridor Otoyolu Projesi'nin tasarım ve inşaat işlerini gerçekleştirdiğini açıkladı.

ENKA İnşaat'ın sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"ENKA ve ortak girişim partneri Bechtel, 1980’li yıllardan bu yana Arnavutluk, Hırvatistan, Kosova, Türkiye ve Romanya’da otoyollar da dahil olmak üzere büyük altyapı projelerini başarıyla üstlenmiştir. Bu ortaklık, tüneller, köprüler ve viyadükler gibi önemli mühendislik yapılarını barındıran ve 750 km’yi aşan otoyollar inşa etmiştir ve ülkelerin ekonomik büyümesine ve turizmin gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. ENKA-Bechtel JV, Sırbistan’da doğu-batı istikametinde uzanacak olup, Pojate'den Preljina'ya ve Sırbistan'ın Macaristan sınırı ile Kuzey Makedonya arasındaki Kuzey-Güney otoyolunu birbirine bağlayacak 112 km’lik Morava Koridor Otoyolu Projesi'nin tasarım ve inşaat işlerini gerçekleştirmektedir. Bu koridor, ticaret bağlantılarını iyileştirme ve Batı Avrupa ile ilişkiler kurma amaçlı bölgesel bir planın parçası olarak Balkanlar'a yayılmış daha geniş bir ulaşım ağının bir parçası olacaktır. Proje kapsamında bölgedeki erişilebilirliğin geliştirilmesi ve bir Dijital Koridor sağlanması adına otoyol güzergahı boyunca uzanan kapsamlı bir telekomünikasyon ağı planlanmaktadır. ENKA, 60 yılı aşkın geçmişinde kazanmış olduğu üstün mühendislik teknolojileri, inşaat ve imalat bilgi birikiminin yanı sıra üstün kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği standartları sayesinde bu önemli altyapı projesini gerçekleştirmektedir."

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

Yahu ne ruhsuz bir şeye dönüştün böyle.. Dispozofobiye mi yakalandın ne oldu sana. Bunca zenginliğin içinde çöp mü karıştırıyorsunuz ne halt ediyorsunuz ayıp be. Hisse beni bırakın düşün yakamdan diye bağırıyor!!

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Rusya da iş yaptığı için baskılanıyor. Ama yabancı alımı da var tahtada.
    Yıkılan Ukrayna’nın imarında işler alamazmı .Ukrayna kapısı kapalımıdır ENKA iye .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Foreks anketi 2022/1.Ç kar tahmini 2.051,1 M TL.
    2021/1Ç 1.142,1 M TL
    Tahmine göre %80 lik bir artış söz konusu
    Sermaye tavanı işini çok uzatamayacaklar sanırım.

Bir şirket düşünün; iştirakleri, kazancı, kasası neyi varsa tam anlamıyla dev!

Ancak, hisse fiyatı patron aldıkça düşüyor.!! düştükçe patron alıyor!!!

Üç beş gariban yatırımcının hisselerine halleniyorsanız yazık size. Büyüklerinizin mirası ne kolay değil mi...
    Rahmetlileri doğum gününde, ölüm yıl dönümünde hatırlamayla, paylaşımlar yapmakla olmaz
    Anlatamadım ve sanırım anlatamayacağım da

6. Rusya-Ukrayna savaşı mevzusu netleşmeden hissede çok yükseliş beklenmemeli bence. Dolar yükselirken ve yükselmeye devam ederken de eski patron 16 liralardan da 17 liralardan da alış yaptı. O zaman ki kap haberlerine bakılabilir. Halen de alıyor. O zaman insanlar patron alıyor vardır bir bildiği diye hurra dalıyordu. Şimdi patron alıyor diye hergün insanlar almıyor. YTD.

14 yıldır bu hisseyi taşıyorum. Emin olun ne dediğimi iyi biliyorum.
    Syglr

8.  Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    14 yıldır bu hisseyi taşıyorum. Emin olun ne dediğimi iyi biliyorum.
    Syglr

Ben de yaklaşık 7 senedir kah az kah çok oranlarda elimde tutuyorum ama yıllık %30 kara fit olmuş durumdayım. Dediğinizde mutlaka haklı olduğunuz çok yan var. Fakat ülkede genel olarak amiral gemisi holdingler bir kaçı dışında yüksek pd/dd oranlarıyla fiyatlanmıyorlar.

Sayfa 322/356 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •