Sayfa 54/356 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Türkiye borsasında yıllarca inşaat ve gayrimenkul şirketlerine yatırım yapmış biri olarak şunu öğrendim. Bu şirketler dünyanın karını ediyorlar ama yaptıkları karı ortaklarıyla paylaşmaya gelince paylaşmamak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. 1980 lerde inşaat kooperatifleri vardı üyelerini dolandıran. Bunlar dolandırma faaliyetlerine borsada devam ediyorlar şimdi.
    Sanayi , banka ve enerji sektörlerinin büyükleri her yıl daha da büyürken, inşaat ve gayrimenkul sektörleri "yerlerinde sayıyor " görünüyorlar.

2. 5,42 den 1.406.525 ve 5,43 den 1.406.525 lot alım oldu nedir ne değidir anlamadım.

Enterasan işlemler oluyor.
    .................................................. .........................
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

3. hacim iyice artmaya başladı.güzel şeyler olur umarım.fena süründürdüler ama.

4.  Alıntı Originally Posted by rockwell Yazıyı Oku
    hacim iyice artmaya başladı.güzel şeyler olur umarım.fena süründürdüler ama.
    Varmı bir ümidiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by tamtam Yazıyı Oku
    Varmı bir ümidiniz.
    olmaz mı Ümit fakirin ekmeği demişler. şaka bir yana egser'deyken gerçekten ümitsizdim ama 3.80leri gördü. o yüzden sıkıntı yok beklemeye devam. satan satıp çıktı zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by rockwell Yazıyı Oku
    olmaz mı Ümit fakirin ekmeği demişler. şaka bir yana egser'deyken gerçekten ümitsizdim ama 3.80leri gördü. o yüzden sıkıntı yok beklemeye devam. satan satıp çıktı zaten.
    Egeseri 3,30 lardan almayanda bendim.

7.  Alıntı Originally Posted by rockwell Yazıyı Oku
    şu dakika itibari ile bir ümidim kalmadı.

8. Endeks tur bindirdi zavallı 5,39 a mal veriyor.

Sayfa 54/356 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •