Sayfa 74/356 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. ***ENKAI*** ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi

***ENKAI*** ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Pay Alım Satım Bildirimi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Pay Alım Satım Bilgileri

Açıklamalar

Yönetim Kurulunun 06.07.2017 tarihli payların geri alımına ilişkin kararına istinaden bugün yapılan işlemler aşağıdaki tabloda sunulmuştur.

Pay Alım Satım Bilgileri
    İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
    10/07/2017 Alım (Buy) 100.000 5,28 528.000 9.600.000 % 0,209 9.700.000 % 0,211
    10/07/2017 Alım (Buy) 215.575 5,29 1.140.391,75 9.700.000 % 0,211 9.915.575 % 0,216
    10/07/2017 Alım (Buy) 184.425 5,3 977.452,5 9.915.575 % 0,216 10.100.000 % 0,22

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/617400

BIST

(10/07/2017 - 17:58:04)

Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
    demek ki Enka yönetiminingeri hisse alımıda bir senaryoydu.şimdi spek 5.20-5.30 aralığının sınırlarında dolaştırır.milleti usandırır. biraz aşağılara basar gibi yapar, enka 10-12 milyon lot alır.bu sayede milletin elindekileride spek e aldırır.belki de fiyat 5 in altına bile gelir.ondan sonra gider mi bilinmez.
    enka öyle alavare dalavere işlere girebilecek bir şirket değildir kanatimce başka şirketlerle karıştırmayalım

3. Yabancı satışı bittim acaba

SD4930UR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    enka öyle alavare dalavere işlere girebilecek bir şirket değildir kanatimce başka şirketlerle karıştırmayalım
    ben yine sözümdeyim.... hangi şerket olursa olsun güvenmiyorum da...bunlar değil mi bilanço, kar -zarar, ihale.... alımında önceden haber alıp da inen çıkan...

5.  Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
    ben yine sözümdeyim.... hangi şerket olursa olsun güvenmiyorum da...bunlar değil mi bilanço, kar -zarar, ihale.... alımında önceden haber alıp da inen çıkan...
    ali bey bence siz borsayla falan uğraşmayın...hangi hisseye baksam sizin şikayetlerinizi görüyorum... şu her iniş çıkışa spek demekten vazgeçin.inip-çıkmasından daha normal birşey yok. adamlar hisse alımı yapıyo (al-sat değil sadece alım) ona bile kulp buluyorsun.

tara ailesi sadece alım yapar. hisse sattıkları tarihte görülmemiştir muhtemelen. ben 4 yıldır enka alır satarım yakından takip ederim daha hisse sattıklarını görmedim.tam tersine piyasadaki tüm hisseleri toplayacaklar yavaş yavaş. bechtel gibi private bir şirket olacaklar. adamların borsadan gelecek sermayeye ihtiyaçları falan yok. zamanında arz yapmışlar şu an şirketin %12'si işlem görüyor.
    adamlar o payı çok rahat geri alım yapabilirler ve alacaklar parça parça.sırf spk'ya uyum yükümlülüklerinden kurtulup uğraşmamak için...

6.  Alıntı Originally Posted by cortexjam Yazıyı Oku
    ali bey bence siz borsayla falan uğraşmayın...hangi hisseye baksam sizin şikayetlerinizi görüyorum... şu her iniş çıkışa spek demekten vazgeçin.inip-çıkmasından daha normal birşey yok. adamlar hisse alımı yapıyo (al-sat değil sadece alım) ona bile kulp buluyorsun.

tara ailesi sadece alım yapar. hisse sattıkları tarihte görülmemiştir muhtemelen. ben 4 yıldır enka alır satarım yakından takip ederim daha hisse sattıklarını görmedim.tam tersine piyasadaki tüm hisseleri toplayacaklar yavaş yavaş. bechtel gibi private bir şirket olacaklar. adamların borsadan gelecek sermayeye ihtiyaçları falan yok. zamanında arz yapmışlar şu an şirketin %12'si işlem görüyor.
    adamlar o payı çok rahat geri alım yapabilirler ve alacaklar parça parça.sırf spk'ya uyum yükümlülüklerinden kurtulup uğraşmamak için...
    bende 2008 den beri enkadayım fiilende 2 sene arayla 2004 den beri borsadayımve 1994 den beri ara sıra takip ederim... ben enkanın paraya ihtiyacı var demedim.bu işlerde danışıklı döğüş olabiliyor dedim.her iniş ler % 90 speklden, çıkışlarda %80 spekden olur.buranın kurtlar sofrası olduğunu söylememe gerek yok. şikayet ediyorsun diyorsun. ne yani herşey doğal seyrindemi gidiyor diyelim.endeks bazında enkanın nerden nerye geldiğine bir bak.endeks 60000 deykende buralardaydı,102 000 deykende hala burada elin oğlu götürmüyor. ve birçok krizler gördük . bu enka en az zararla atlattı. fakat sonrası. siz daha buralarda stres yaşamamışsınız anlaşılan.... ben arkdaşımın 4 yıl bekleyip kağıdı sattıdan 10-11 saniye sonra tavan tavan gittiğini, ve bütün kağıtların tuvalet kağıdı olduğunu gördüm.kal sağlıcakla

7.  Alıntı Originally Posted by cortexjam Yazıyı Oku

ha kardeş ben de 3 hisse var bir kaç ay önce havayolları vardı 6,12 den sattım. toplam 3 tane hisse yi alıyorum. her hissede diyorsunda. bilgine...

8. ***ENKAI*** ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi

***ENKAI*** ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Pay Alım Satım Bildirimi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Pay Alım Satım Bilgileri

Açıklamalar

Yönetim Kurulunun 06.07.2017 tarihli payların geri alımına ilişkin kararına istinaden bugün yapılan işlemler aşağıdaki tabloda sunulmuştur.

Pay Alım Satım Bilgileri
    İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
    11/07/2017 Alım (Buy) 100.000 5,33 533.000 10.100.000 % 0,22 10.200.000 % 0,222

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/617956

BIST

(11/07/2017 - 18:38:30)

Sayfa 74/356 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •