Sayfa 281/355 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon
Arama sonucu : 2838 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

Tospa numarası yapıyor yine.. Yabancı neyi beğenmediki acep.. Biste ayak uydurma konusunda sınıfta kalıyor sürekli

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

2. Bu endekste bu baskı nedir arkadaş. Son dk hsbc kıyım yaptı yine. Ya baskı var yada sahipsiz. Her gün başka bir aracı kurum mal çıkıyor. Onu karşılamaya calisiyorlar

3. Halka aciklik orani yuzde 30 a yakin degil mi yuzde 56 da yabanci orani var.
    Begendigim ilgimi ceken bir holding...
    Ama iyi incelemek lazim...
    Borç dondurmede sikinti da yok.is alani güzel...
    Hisse geri alimi yapmalari hisseye ilerde iyi yansiyor ama kottan cikms meselesini anlamadim...
    Ytd elbette

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4. Bu CITI hergün satıyor, ne ayak anlamadım! 8e gidecek kağıt 7de... bi iş var bu işte, HSBC nin aldığı onca mal noldu???
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Bu CITI hergün satıyor, ne ayak anlamadım! 8e gidecek kağıt 7de... bi iş var bu işte, HSBC nin aldığı onca mal noldu???
    Kimse beğenmiyor sanırım ...yabancı satiyor alıcı yok ...
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

6. Bu Credit kime taseronluk yapıyor acaba, citi bırakmış satmayı, acaba citiye mi çalışıyor???

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7. Mis gibi hisseyi maf etmeyi iyi beceriyorlar...

Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Mis gibi hisseyi maf etmeyi iyi beceriyorlar...

Haftalık destek 680
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Sayfa 281/355 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •