Special Days Image
Sayfa 275/355 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon
Arama sonucu : 2839 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Bu yeni yapılan anlaşma enkanın yaptığının yaklaşık 2 katı hissede nasıl bir etki bırakır acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Enka tataristanda 26 milyar rublelik bir anlaşma yapmış. 350-400 milyon dolar yapıyor yaklaşık. Hisseyi tanıyan bilen varsa bisiker yazsın nasıl etkiler bu haber hisseyi?
    5 aralik 2019 tarihli 730 milyon euro luk anlasma yapmis ve br ay icinde yuzde 20 gitmis. Ben bir iki tavan bekliyordum ama örneği var.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by gunesdogdu48 Yazıyı Oku
    5 aralik 2019 tarihli 730 milyon euro luk anlasma yapmis ve br ay icinde yuzde 20 gitmis. Ben bir iki tavan bekliyordum ama örneği var.

O tarihte bistin performansida onemli. Hisseyi tanımadığım için anlaşmanın büyüklüğüyle ilgili bir fikrim yok fakat iş alımının zor olduğu ve bir çok projenin ertelendiği bu dönemde extrabir pozitif algı yapabilir. Bende bugünkü endexe göre pozitif duruşuna bakarak viopta long yapmıştım. Bakalım etkisi nasıl olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    O tarihte bistin performansida onemli. Hisseyi tanımadığım için anlaşmanın büyüklüğüyle ilgili bir fikrim yok fakat iş alımının zor olduğu ve bir çok projenin ertelendiği bu dönemde extrabir pozitif algı yapabilir. Bende bugünkü endexe göre pozitif duruşuna bakarak viopta long yapmıştım. Bakalım etkisi nasıl olacak.
    İnsallah yukselirde bizde rahatlariz. Hisselerim diger hisselere göre az deger kazandi. Grafigini cizdigim almadim hisseler uctular. Bes para etmez hisselerde gitti bizimkiler bekliyor.

5. KAP: ENKAI [ ] ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/856193
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2020-07-07
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz, JSC Tatenergo ile Tataristan'da
    inşa edilecek 858MW kapasiteli doğalgaz kombine çevrim santralinin anahtar
    teslimi olarak yapımı için bir sözleşme imzalamıştır. Sözleşme bedeli 25,6
    milyar Ruble olup santralin 2023 Aralik ayında faaliyete geçmesi
    beklenmektedir.

6. Bugünkü kapanis, dün haber yokken gördüğü en yüksek fiyatin 5-6 kademe yani %1 altından oldu. Haber gelmeseydi eminimki bugunku kapanistan daha yukarda kapardi. Boyle bir şirketin hedefi büyük iş alıp o işten kar etmektir daha iyi hangi haber olabilirki. Ciddi bir iş alıyor yatay piyasasa %1 primli kapıyor. Hissede çok ky yok, yabancı toplamış, defter değerinin %20 altında işlem görüyor. Bu çok şirketin iş alamadigi projelerin durdurulduğu dönemde ciddi bir iş alıyor kapanış resmen fiyasko. Bakalım yarın ne yapacak.

7. Bugün bankalara bddknın ceza vermesi ve s400 lerin ABD uçaklarına karşı denenmesi sebebiyle düşmüş bu şirket de. Rusya ile en iyi iş yapan tek bu şirket var normalde tam tersi etkilenmeliydi ilginç

8. Ne oldu, Nutkunuz mu kesildi😀 enkai yeni bir analiz yok mu

Sayfa 275/355 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •