Sayfa 238/356 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Yönetim Kurulu, T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun 25.07.2016 tarihli açıklaması doğrultusunda, küçük hissedarların menfaatlerinin korunması amacıyla Kurulun ikinci bir duyurusuna kadar uygulanmak üzere; Şirketimizin borsada nominal bedeli 5,000,000 TL tutarına kadar kendi paylarının geri alımını gerçekleştirmesine, geri alım için ayrılacak fonun en fazla 50,000,000 TL olarak belirlenmesine ve işlemler için Genel Müdür Yardımcısı İlhan Gücüyener'in yetkilendirilmesine karar vermiştir.

2. Bu patron gerçek patron, diğerleriyle karıştırmayın

3. Daha önce patronun dümenden geri alım yaptığını söyleyenler vardı burada ama uzun süredir hisseyi takip ediyorum ve gördüm ki patron gerçekten iyi niyetli olarak hareket ediyor.
    Hissenin itibarı ve küçük yatırımcının hakkını korumaya yönelik tedbirler alıyor. Benden geçer not aldı. Maliyetime gelse bile hemen kaçıp gitmeyeceğim bir hisse Enka.
    Helal olsun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Daha önce patronun dümenden geri alım yaptığını söyleyenler vardı burada ama uzun süredir hisseyi takip ediyorum ve gördüm ki patron gerçekten iyi niyetli olarak hareket ediyor.
    Hissenin itibarı ve küçük yatırımcının hakkını korumaya yönelik tedbirler alıyor. Benden geçer not aldı. Maliyetime gelse bile hemen kaçıp gitmeyeceğim bir hisse Enka.
    Helal olsun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben de uzun zaman önce ayrılmıştım ama hakikaten takdir etmek lazim. Sonra keske cikmasaydim da dedim, bir ara güzel yükselmişti bakanlar aciklanmadan önce.

5. Önce ENKA'nın bugünkü kararına bakalım. Sonra, uzun yıllardır Türkiye'de doğru dürüst iş alamadığını düşünelim. Sonra, bu ülkede yıllardır iş yapanların şimdi bankalara Yapılandırma tehdidiyle sıraya girdiğini göz önüne alalım. Bu 3 madde, içi boşaltılmış ekonominin anlık durumunun özetidir.

6. Enka dışardan görüldüğü kadarıyla çalıştırdığı personeline oldukça değer veren,özlük haklarını düşünen bir şirket.Yaptıklarını işin kalitesi düşünüldüğünde de olması gereken bu zaten. Bu yüzden iş alırken kendilerince yüksek oranda kar sağlamayan işlere girmiyorlar,girmek istemiyorlar,oldukça seçici davranıyorlar.Devamlı yurt dışında iş yapmalarının sebeplerinden birinin de bu olduğunu düşünüyorum.

7. Ne uyuz bir tahta arkadas duserken ucurumdan duser gibi, cikarken karinca hizinda allah hayir eylsen.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. global 1 milyon lot satış nedir? el insaf...kimin malını satıyor

Sayfa 238/356 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •