Special Days Image
Sayfa 283/355 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon
Arama sonucu : 2839 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

üç aylık takas

2. Bunu buraya koymamışsız, koyalım da dursun...
    Devamını bekliyoruz!

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

3. Patron yetiş, kağıdı dövüyorlar gene! Bu credit olmayan mali gömüyor ha bile, virmanli mal mi acaba???

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

4. Ne patron yetişi başı bile o çekiyordur.abudik gubidik kağıtlar uçtu bu hala 40 seneki gibi işlem yapıyorlar.Verdikleri üç kuruş temettü eminim onda bile gözleri vardır

5. Ha şuda bir gerçek şimdiki yatırımcıyıda 40 sene önceki gibi silkeleyemezler şimdiki genç yatorımcı aldımı tutuyor ne olursa olsun kolay kolay satmıyor en azından benim tanıdıklarım öyle

6. Artık açıkcılara yer yok.Eskisi gibi hareket edemeyecekler sabah al akşam bas yok öle artık.Paran kadar alıcan sıraya girecen

7. Pislik ya....

8. Artık eminim sanırım, bu Credit Citi'nin malını satıyor, tıpkı 23~25 kasım aralığındaki gibi..
    Ytd.

23~25 kasım AKD ve 25~27 kasım Takasları....

Sayfa 283/355 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •