Sayfa 108/356 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    10-15 güne kadar kar payı dagıtıcak.buralardan alanlar kazançlı cıkar hem ortalamalarını düşürürler.tabi borsada fırsatlar her zaman vadır..saygılar
    enka yı tanıyan biri olarak buralardan almak bir kumar. enka temettü verip de kimseye yedirmedi bu zaman kadar.alırsın enka düşer aldığın temettü boğazında kalır.... benden söylemesi...

2.  Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
    enka yı tanıyan biri olarak buralardan almak bir kumar. enka temettü verip de kimseye yedirmedi bu zaman kadar.alırsın enka düşer aldığın temettü boğazında kalır.... benden söylemesi...
    nie buralardan almak bir kumar? dayanagın ne bu söylerken..

ben kendi adıma şöyle derim ben her yerden enkaı alırım çünkü benim elimde %94 karla(bugünkü düşüşle beraber) tutdugum tek hisse budur.hedefimde acık söyliyim 20 bin lot birikdirip gelen temetüler ile geçinmek(.sadece enka degil tabi portföyüm.)enkadan beklentim budur benim ve 5 yıl oldu allaha şükür 1 lot bile satmadım

3. Takas paylasabilecek olan var mi?

4. Enka yine düşüşlerde

5. hisseyi baskılamaktan bıkmadılar , bütün hisseler artıda, güya büyük güçlü şirket bi bu negatif

6.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    nie buralardan almak bir kumar? dayanagın ne bu söylerken..

ben kendi adıma şöyle derim ben her yerden enkaı alırım çünkü benim elimde %94 karla(bugünkü düşüşle beraber) tutdugum tek hisse budur.hedefimde acık söyliyim 20 bin lot birikdirip gelen temetüler ile geçinmek(.sadece enka degil tabi portföyüm.)enkadan beklentim budur benim ve 5 yıl oldu allaha şükür 1 lot bile satmadım
    işte bunu için kumar....6 lardan 5,61...ve bu kağıt para kazandırmadı.enkadan hiç büyük oranda temettü gördün mü?hayır.eğer 1 000 000 lotun varsa sana verir % 5 alırsın 50 milyar aylığın gelir 4 küsür milyara geçinir gidersin..eğer büyük miktarda yoksa medine dilencisine dönersin.verir eline 300 -500 lira tırmalar durusun.sen dua et buralardan aşağıya vermesin...verirse alırsın beklersin.... sen aldıkça o verir kucağa....kal sağlıcakla....(ben bunu derken bende de enka var.onuda ekleyeyim)
    Son düzenleme : ali1980; 30-11-2017 saat: 16:32.

7.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    hisseyi baskılamaktan bıkmadılar , bütün hisseler artıda, güya büyük güçlü şirket bi bu negatif
    evet kardeş enka güçlü bir şirket deniyor.ben hep bu işe şüpheyle bakıyorum.spek ve enka nın el ele verdiğini düşünüyorum.ikisi beraber yatırımcısını söğüşlüyor..

8. derken kağadı kapanışta bastı.5,64....

Sayfa 108/356 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •