Sayfa 102/327 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 809 - 816 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. Brüt kar 5,010, 251 TL..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Brüt kar 5,010, 251 TL..
    dostum, özel mesajına bakabilirsin. görüşmek üzere

3.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    dostum, özel mesajına bakabilirsin. görüşmek üzere
    Üstadım forumda bizler küçük çaplı hissedarlarız, menfaatimize bir durum varsa ortaya yaz lütfen, eğer yoksa da buraya yazıp bizleri meraklandıma ne olur. Empati yap aynı şeyi düşüneceksin.

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by xanax27 Yazıyı Oku
    Üstadım forumda bizler küçük çaplı hissedarlarız, menfaatimize bir durum varsa ortaya yaz lütfen, eğer yoksa da buraya yazıp bizleri meraklandıma ne olur. Empati yap aynı şeyi düşüneceksin.

estağfurullah sn. xanax27, böyle bir amacım yoktu kesinlikle. mali tablolar ilgili kısa bir değerlendirme yapmıştım. şahsi fikrim olarak ciro artışı dışında çok da olumlu bir şey göremedim. umarım % 50 ciro büyümesini 2018 yılında da devam ettirir. herkese bol sabırlar ve kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    estağfurullah sn. xanax27, böyle bir amacım yoktu kesinlikle. mali tablolar ilgili kısa bir değerlendirme yapmıştım. şahsi fikrim olarak ciro artışı dışında çok da olumlu bir şey göremedim. umarım % 50 ciro büyümesini 2018 yılında da devam ettirir. herkese bol sabırlar ve kazançlar.
    Duyarlılığınız için tüm yatırımcılar adına teşekkür ederim.

6. evet dostlar ne yapıyoruz..
    Caanım sermayeyi düşürdüğunde yanmıştı yine canımız..
    şimdi duramadığı için rahat sermayeyi kat kat artırıyor..
    bitmeyen lotlarınını da en düşükten verdi.ki hala var elinde..?
    üstadlarımız..aydınlatınız yolumuzu; destekleme alımı mı..
    yoksa yükü azaltma mı..
    bir ışık çakın..bir kuş uçurun..
    bu sessizlik bu puslu hava..
    kasavet e düşürür adamı..

7.  Alıntı Originally Posted by Corau Yazıyı Oku
    evet dostlar ne yapıyoruz..
    yoksa yükü azaltma mı..
    Sn. Corau 40 senelik şirkete ve patronlarına inanıyorsanız (geçmişte işletme kurup Marshall a satmış ve senelerden beri bu piyasanın kompedamanı olmuduğunu düşündüğüm şirket ve ortakları) bu seviyeler den pozisyon arttırmak gerekir... Eğer şirkete ve patronlarına inanmıyorsanız tabiriniz ile yükü hafifletmek gerekir.. Karar sizin... Düşüncem gidişat kısaca halka açıklık oranında %38/%41 bandına çıkarılacak girişimler görüyorum haber akışında ve tahta hareketlerinde... daha sonrasında yüksek bir bedelli hazırlığı... Teknik olarak ise her zaman belirttiğim üzere 4,21/4,24 üzerinde 6,83/6,85 kısa vade hedeftir.. 4,21/4,24 bandı altında ise 3,74/3,78 ve aşağı yönde Seneryoda yatay ve uzun sancılı bir sürece hazırlıklı olmak gerekecektir... 6,85 üzeri seneryo larda 11,60/11,80 görünmektedir ki bunu destekleyecek haber akışı henüz netleşmemekle beraber ambalaj sektörünün rekabet ve karlılıkta genel düzelmeler sonucu şirket yapısındaki düzelmeler ile gerçekleşecektir ve bu Seneryoda tahtada eski yatırımcı çok az kalacak yeni yatırımcılar ile oluşacaktır.. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by Corau Yazıyı Oku
    evet dostlar ne yapıyoruz..
    yoksa yükü azaltma mı..
    Sn corau, temel olarak maalesef hala artan ve uzun vadeye yayılamayan finansal borçlar sebebiyle 2018 yılında da zarar açıklamaya devam etmesi çok muhtemel. ayrıca düşük brüt kar marjı sevebiyle EBITDA bile negatif kalmaya devam edebilir. bu dediklerim 2017 deki % 50 ciro büyümesini 2018 de devam ettirmesi halinde bile gerçekleşmesi muhtemel senaryodur. ciro büyümesindeki ivme azalırsa tam yandı gülüm keten helva olur. Bende sn. jackalav gibi ortak satışının devam edeceğini düşünüyorum. neticede ortaklar şimdilik bedava kaynak yolunu seçmişler şirketin dönmeye ihtiyacı olan nakit için. teknik bilgim olmadığı için hiçbir yorum yapamayacağım. 2018 yılında daha ihtiyatlı olmakta fayda var diye düşünüyorum. bol kazançlar

Sayfa 102/327 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •