Special Days Image
Sayfa 103/327 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. Teknik ve temel anlamda yazılması gerekenler yazılmış. Benim düşüncem şirketten gelen birkaç ifadeyle ilgili

Son bilanço raporunda kısa vadeli borçların uzuna yayılması ile ilgili çalışmalar devam etmektedir diyor.Bu bir haber olabilir

Aklıma takılan bu ifade niye konmuş

Buradan bir şey çıkar mı
    Geçmişte diğer şirketlerde örnekleri var

Tabii biz haber göndereceğiz denmez .Haber gelecekse bir anda gelir.
    Teknik anlamda 2014 yılından beri ne zaman kanal desteğine degse en geç 2nci ayda yukarı tepki var.Kanal desteğini kırarlar mi ben zannetmiyorum
    Sadece acaba olumlu birşeyler olabilir mi diye düşüncelerim bunlar.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Teknik ve temel anlamda yazılması gerekenler yazılmış. Benim düşüncem şirketten gelen birkaç ifadeyle ilgili

Son bilanço raporunda kısa vadeli borçların uzuna yayılması ile ilgili çalışmalar devam etmektedir diyor.Bu bir haber olabilir

Aklıma takılan bu ifade niye konmuş

Buradan bir şey çıkar mı
    Geçmişte diğer şirketlerde örnekleri var

Tabii biz haber göndereceğiz denmez .Haber gelecekse bir anda gelir.
    Teknik anlamda 2014 yılından beri ne zaman kanal desteğine degse en geç 2nci ayda yukarı tepki var.Kanal desteğini kırarlar mi ben zannetmiyorum
    Sadece acaba olumlu birşeyler olabilir mi diye düşüncelerim bunlar.

sn. thunderbolt, o ifade en az 4 çeyrektir var ancak her nedense bir türlü uzun vadeye yayamadılar finansal borçları. bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    sn. thunderbolt, o ifade en az 4 çeyrektir var ancak her nedense bir türlü uzun vadeye yayamadılar finansal borçları. bol kazançlar
    Şartlar olusmamistir . Canları istememistir
    Teknik olusmamistir.vs vs.
    İsteseler oluştururlar.Uzunyol ailesi Köklü aile sayın thejackalav in dediği gibi duayen bunlar marshall gibi firmada ortaklığını devrettiler
    4ceyrek yapmamaları bir 4 çeyrek daha yapmayacakları, yapamayacaklari anlamına gelmez. Haber gelecekse bir anda gelir.
    Ayrıca ortak satışına ben inanmıyorum.Ha oradan gelen parayla şirketi dondurdukleri kısmı na itirazım yok.Bunlarin kime satildigi önemli.
    Küçük yatırımcı tahtada ancak yeşil ışıklar yanmaya başladığında girer.Aşagi giderken kırmızılar yanarken eller titrerken ve şirketin durumu belliyken zor girer tahtaya.O tavan olduğunda sattılar mesela küçüklere.Çunku o zaman kimsenin şirketin durumu aklıma gelmez .Tavan çünkü.
    Hic yukarı kaldırmadan sattılarson 350 bin lotta
    Son sözüm bütün kötü haberler dipte gelir

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Şartlar olusmamistir . Canları istememistir
    Teknik olusmamistir.vs vs.
    İsteseler oluştururlar.Uzunyol ailesi Köklü aile sayın thejackalav in dediği gibi duayen bunlar marshall gibi firmada ortaklığını devrettiler
    4ceyrek yapmamaları bir 4 çeyrek daha yapmayacakları, yapamayacaklari anlamına gelmez. Haber gelecekse bir anda gelir.
    Ayrıca ortak satışına ben inanmıyorum.Ha oradan gelen parayla şirketi dondurdukleri kısmı na itirazım yok.Bunlarin kime satildigi önemli.
    Küçük yatırımcı tahtada ancak yeşil ışıklar yanmaya başladığında girer.Aşagi giderken kırmızılar yanarken eller titrerken ve şirketin durumu belliyken zor girer tahtaya.O tavan olduğunda sattılar mesela küçüklere.Çunku o zaman kimsenin şirketin durumu aklıma gelmez .Tavan çünkü.
    Hic yukarı kaldırmadan sattılarson 350 bin lotta
    Son sözüm bütün kötü haberler dipte gelir

herkesin düşüncesine saygım var. zaten herkesin aynı düşünceyi paylaşması mümkün değil. şu an hissede pozisyonum olmadığı için daha fazla yorum yapmamın uygun olmadığı kanaatindeyim. hissede olan herkese bol kazançlar dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    herkesin düşüncesine saygım var. zaten herkesin aynı düşünceyi paylaşması mümkün değil. şu an hissede pozisyonum olmadığı için daha fazla yorum yapmamın uygun olmadığı kanaatindeyim. hissede olan herkese bol kazançlar dilerim.
    Teşekkür ederim size de bol lazanclar

6. degerli ustadlarimiza selam ve hurmetle; alakaniz icin tesekkurler.

Sayfa 103/327 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •