Sayfa 125/327 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. Sayın thejackalav
    Burcelikte tahta yapıcı yokmu diye sordunuz
    Bizim tahta yapıcı ne yapmaya çalışıyor sizce
    %10 a al sata mı çalışıyor
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Sayın thejackalav
    Burcelikte tahta yapıcı yokmu diye sordunuz
    Bizim tahta yapıcı ne yapmaya çalışıyor sizce
    %10 a al sata mı çalışıyor

3,58 üzerine taşımayı denedi.. Geçen belirttiğim gibi..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    3,58 üzerine taşımayı denedi.. Geçen belirttiğim gibi..
    Denedi derken alıcı ve satıcıları mi kontrol etti
    Amaç sanırım 3.58 üzerine atmak değildi şimdilik

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Denedi derken alıcı ve satıcıları mi kontrol etti
    Amaç sanırım 3.58 üzerine atmak değildi şimdilik

Alıcı gelmeyeceğini biliyordur sanırım... Ne kadar satıcı gelecek onu yokladı.. Değişik kurumlardan yapılan işlemler var son zamanlarda farkındasındır yokluyor... Önemli olan piyasanın 103500 den 101500 e inişinde oluşması.. Ancak hacme rağmen işlemlerde aktif aynı kurumlar sadece bizim menkul ve sanko biraz daha ilgili gibi.. Bu hafta piyasa yukarı yapacak aylık kapanışlarda bildiğin gibi çok önem taşıyor.. Eminişte hafif yoğrulma hissediliyor. Ancak birçok tahta çok ucuzladı ve malda inildi.. Yukarı tepkilerde herkes tahtasına oynayacaktır... Birde 50 günlük ortalamalar imkb 100 ve bazı tahtalarda 200 günlükleri kesmeye başlıyor %20 lik sert hareketler oluşacağını düşünüyorum. Takip edip göreceğiz. Mümkünse senin düşüncelerin nelerdir. Öğrenebilir miyim Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Alıcı gelmeyeceğini biliyordur sanırım... Ne kadar satıcı gelecek onu yokladı.. Değişik kurumlardan yapılan işlemler var son zamanlarda farkındasındır yokluyor... Önemli olan piyasanın 103500 den 101500 e inişinde oluşması.. Ancak hacme rağmen işlemlerde aktif aynı kurumlar sadece bizim menkul ve sanko biraz daha ilgili gibi.. Bu hafta piyasa yukarı yapacak aylık kapanışlarda bildiğin gibi çok önem taşıyor.. Eminişte hafif yoğrulma hissediliyor. Ancak birçok tahta çok ucuzladı ve malda inildi.. Yukarı tepkilerde herkes tahtasına oynayacaktır... Birde 50 günlük ortalamalar imkb 100 ve bazı tahtalarda 200 günlükleri kesmeye başlıyor %20 lik sert hareketler oluşacağını düşünüyorum. Takip edip göreceğiz. Mümkünse senin düşüncelerin nelerdir. Öğrenebilir miyim Bol kazançlar
    Haftalık rsi 17 kapattı
    Bu hafta bir tepki bekliyorum
    Deniz iş ak halk ziraat 'teki ekip geri döndü
    Teknikte pozitif uyumsuzluklar oluşmaya başladı
    Dediğiniz gibi bekleyip görelim

6. Bu arada hergun bakıyorum bir haber düşer mi diye
    Kimbilir

7. Thejackalav üstadım iyi akşamlar
    Pkart in genel kuruluna katilacakmissiniz ama eminis in genel kuruluna katilmadiniz askolsun
    Yazilarinizdan anladığım kadarıyla her ikisindeki yatırımlarınız arasında pek fark yok eminisi üvey evlat yaptiniz
    Birde genel kurulda yönetimle alakali birkaç sorudan sitemden bahsetmişsiniz pkartin yönetimi emin işten daha mı kötü sizce
    Eminis ben bildim bileli zarar ama pkart en azından kar acikliyor Şu topicte eminis yönetimi ne bir sitem etseniz icimin yağları eriyecek

8.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Thejackalav üstadım iyi akşamlar
    Pkart in genel kuruluna katilacakmissiniz ama eminis in genel kuruluna katilmadiniz askolsun
    Yazilarinizdan anladığım kadarıyla her ikisindeki yatırımlarınız arasında pek fark yok eminisi üvey evlat yaptiniz
    Birde genel kurulda yönetimle alakali birkaç sorudan sitemden bahsetmişsiniz pkartin yönetimi emin işten daha mı kötü sizce
    Eminis ben bildim bileli zarar ama pkart en azından kar acikliyor Şu topicte eminis yönetimi ne bir sitem etseniz icimin yağları eriyecek

Dostum bir aile toplantısındayım. Uygun olunca detaylı cevap vereceğim.. Saygılar

Sayfa 125/327 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •