Sayfa 130/327 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    eminişin a.ş 'nin aileye borcu 31.03 mali tablolarına göre 500 bin tl civarında. 23.500 mio banka ve 29.500 mio tl satıcı borcu mevcut. muhtemelen 2. çeyrekte edeceği zarar kadar aileden borç alıp onu geçmiş yıl zararlarından mahsup eder ilk çeyrekte yaptığı gibi. temel olarak top çevirmeye devam ediyorlar. bol kazançlar
    Tesekkur ederim sayin paradox

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim sayin paradox

rica ederim.

günlük pasta

haftalık takas.

7. Tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun
    Thejackalav üstadım
    Dolar konusundaki yazılarınızı okuyorum
    Gerçekten derin bilgiler gerektiren biçimde yazıyorsunuz Çok dolu olduğunuz belli oluyor
    Mutlaka bir sepet yapiyorsunuzdur.Benim merak ettiğim şu sizin gibi analistler genelde imkb 30 a takılır
    Dandik kağıtlarla uğraşmaz pek
    Eminis ve siz pek uymuyorsunuz Gerçekten ego mu patrona inat mi eministesiniz sadece merak ettiğim için sordum kusura bakmayın
    Birde ailenin hisseleri 4.10 'dan alması için ne düşünüyorsunuz
    Bu borca ragmen biz hissemizin arkasındayız mı demek sizce
    Tekrar iyi bayramlar
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun
    Thejackalav üstadım
    Dolar konusundaki yazılarınızı okuyorum
    Gerçekten derin bilgiler gerektiren biçimde yazıyorsunuz Çok dolu olduğunuz belli oluyor
    Mutlaka bir sepet yapiyorsunuzdur.Benim merak ettiğim şu sizin gibi analistler genelde imkb 30 a takılır
    Dandik kağıtlarla uğraşmaz pek
    Eminis ve siz pek uymuyorsunuz Gerçekten ego mu patrona inat mi eministesiniz sadece merak ettiğim için sordum kusura bakmayın
    Birde ailenin hisseleri 4.10 'dan alması için ne düşünüyorsunuz
    Bu borca ragmen biz hissemizin arkasındayız mı demek sizce
    Tekrar iyi bayramlar
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

Teşekkür eder nice sağlıklı mutlu huzurlu bayramlar dilerim...
    Sn THUNDERBOLT bu piyasalarda gösterileni değil görünmeyeni bulmak önemli ve tabii sabır... İnsan ömründe ortalama 2 defa 1 e 10, 15 kazanma şansı doğar ve bunu yakalamak inanç cefakarlık fedakarlık ister bildiğiniz üzere...

Treaderlar hiçbir zaman için uzun vadede alternatif yatırım araçlarının üzerinde getiri elde edemezler. Benim doğru yolum varolmamış değerlere yatırım yapmak ve varolduğunda oradan uzaklaşmak üzerine kuruludur... Tabii kibir, ihtiras, kin, hırs bunlardan uzak durarak... Birde EGO. Ben kendimi diğerleri konusunda eğitebildim ama EGO konusunu henüz aşamadım...eminiş zaman zaman belittiğim gibi bir EGO m. Yanlış ta olabilir ve Sonuçlarıda kimine göre vahim... Sadece şu dikkatimi çekiyor...
    40 senedir bu işin içindesin varettiğin değeri Marshall a satabiliyorsun...iyi eğitim almışsın... Vizyon sahibisin... 12 sene bir şirketi zarar ederek batırmadan devam edebiliyorsun... Sgk, vergi, hammadde aldığın yerlere borcun yok... Kab bildirimlerin spekülatif amaçlı değil... Sektöründe shell dahil global firmalar ile çalışabiliyorsun... Vs.. Vs..

Ne yapmak istediklerini bilmiyorum ancak bu şirketi batırmayacaklarını tahmin ediyorum, şekil değiştirecekkerini tahmin ediyorum... Bazen yazıyorum ya batak ya şirkete ortak....
    13 cent görmüş sün şimdi 1 cen t in altındasın... Bahsettiğin satışların şirketi kurtarma varyasyonları gibi algılandığı kesin ancak yorumlayamıyorum nedeni.. Şirketi dışarıdan çok araştırttım şirketi o bölgede... Sadece zaman diyorum. Bol kazançlar. Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 130/327 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •