Sayfa 137/327 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. Sabırsız olduğum için sabır koydum ismimi.

2. Thejackalav üstadım
    Kağıt kıvama geliyor gedza da siyiracaginiz kadar bunda da siyirsaniz bir okadar da piyasa alir ki valla tavan olur
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Thejackalav üstadım
    Kağıt kıvama geliyor gedza da siyiracaginiz kadar bunda da siyirsaniz bir okadar da piyasa alir ki valla tavan olur

Sevgili dostum piyasaya uyacağız. karşı duramayız, değiştiremeyiz.

Unutulmaması gereken varolan değerler bazen kaybolur gider ama bazende değerinin üstüne çıkar. Biz nerdeyiz bunu bilmek gerek. Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sevgili dostum piyasaya uyacağız. karşı duramayız, değiştiremeyiz.

Unutulmaması gereken varolan değerler bazen kaybolur gider ama bazende değerinin üstüne çıkar. Biz nerdeyiz bunu bilmek gerek. Saygılar
    Rüzgara karşı işenemeyecegi ve her kağıdın bir değerinin olduğu konusunda yüzde yüz haklısınız
    Ancak eminis hiç bir zaman gerçek değerini göstermedi
    Sizin de dediğiniz gibi 11 centi de gordu
    1 centi de 12 yıldır zarar açıklamasına rağmen
    Bu yıl 6.66 da gördü 3.02 de hangisi doğru
    Arada ne fark var
    Tahta sahibi ya da patron ne isterse o oluyor
    Genelde haberlerle çıkan bir kagit
    Tekniği mükemmel calistiriyorlar sizin de dediğiniz gibi profesyoneller
    Kısaca çılgın birisi girdiğinde aynı ekim deki gibiuçuyor değer filan hak getire.
    Yine birileri girer elbet değerden bağımsız tekniğe bakarak belki
    Tabii bu arada gelebilecek bir haber parametresini de gozardi etmiyorum

5. Kısaca çılgın birisi girdiğinde aynı ekim deki gibiuçuyor değer filan hak getire.

Dostum bu kadar basit değil...
    Hani öyle olsa.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6. Bir hisseyi spekülatif olarak bir yere taşımak anlamsızdır ve zor olmayan bir iştir. Sebebi.. Hisseyi oraya taşımak değil o noktada alıcı yaratabilmektir..Bu iki şekilde sonuçlanır.
    1. Malda kalan spekülatör alıcı yaratamayacağından dolayı bir noktadan sonra mal ile aşağı inme mecburiyetinde
    kalır. Genelde piyasada olan budur.
    2. Tüm kriterler incelenir şirketin içerisinden oluşumlardan haberdar olunur fiyat aşağı sürülür tahtada kimlerin kalabileceği ne bakılır, düşürülen mallar mümkün olduğunca iskontolu alınır, yukarı hareket başlamadan önce bir süre tahta bırakılır, haber akışları takip edilerek bir zaman cizelgesi oluşturulur, fiyat hareketlendirilirken ne kadar mal yenileceği hesaplanır, en az 3 kurumdan işlem yapılır, sektör hisseleri ile kolarasyonu takip edilir, şirket içinden alınan haber piyasada öğrenilmeden gerekli hareketler yapılarak fiyat hareketleri ve hacim oluşturulur, unutulmamalıdır ki bunun sonunda kazanan spekülatör değil patron olacaktır.
    Bu nedenle spekülatör ler insider olmadan bu işlerde hüsrana uğrar. Altı boş olan hiçbirşey havada kalamaz.
    Bol kazançlar

7. Benim spekülatör olduğumu ve ekimdeki 6,60 hareketini yarattığımı düşündüğünü biliyorum. Koşullar oluşmuştu belki tetiklemiş olabilirim.bildiğin üzere bu fiyatlara malda indik. hiçbir zaman spekülatif işlem yapmadım yapmam da.. Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Benim spekülatör olduğumu ve ekimdeki 6,60 hareketini yarattığımı düşündüğünü biliyorum. Koşullar oluşmuştu belki tetiklemiş olabilirim.bildiğin üzere bu fiyatlara malda indik. hiçbir zaman spekülatif işlem yapmadım yapmam da.. Saygılar
    Spekülatör diye düşünmedim
    Bazı ifadelerinizi birlestirince daha önce ifade ettiğim gibi güçlü etkili birisi olduğunuzu düşündüm
    1 trilyon zarar
    Kağıdı ben götüreceğim
    Tetikleyen bendim gibi ifadeler
    Herkes satar alır kar zarar eder
    Ben de sonuçta zarardayim
    Serbest piyasa nihayetinde
    Saygilar

Sayfa 137/327 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •