Sayfa 175/327 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    tabanda satıcı azalmıyor Allah sabır versin

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tiger sizde var mı?
    Yok dostum sende varmı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Yok dostum sende varmı
    bende de yok

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    bende de yok

Forumlarda bakıyorum acayip kalabalık oluyor gün sonuna bozarmı diye düşünmüyor değilim 270 bin lot nedirki benim gibi 27 kişi alsa taban kalkar demekki herkes sadece bakıyor alan yok
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Forumlarda bakıyorum acayip kalabalık oluyor gün sonuna bozarmı diye düşünmüyor değilim 270 bin lot nedirki benim gibi 27 kişi alsa taban kalkar demekki herkes sadece bakıyor alan yok
    şunu gördüm sabah alıyorlar ama tabanda değişiklik olmayınca alan olmuyor umut bir sonraki güne kalıyor inşallah yarın son taban olur

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    şunu gördüm sabah alıyorlar ama tabanda değişiklik olmayınca alan olmuyor umut bir sonraki güne kalıyor inşallah yarın son taban olur
    Seans sonuna senin tahminin nedir?evet firma sıkıntılı ama tepki alımının zamanını kestirebilirsek %20 verir zaten bir kez gir çık yapılır sence bozarmı seans sonuna?kişisel tahminin al sat tavsiyesi degerlendirmem merak etme

Seans sonuna senin tahminin nedir?evet firma sıkıntılı ama tepki alımının zamanını kestirebilirsek %20 verir zaten bir kez gir çık yapılır sence bozarmı seans sonuna?kişisel tahminin al sat tavsiyesi degerlendirmem merak etme
    burada arkadaşlarımız malda yakalanmış geçmişte ben de yaşadım birikimler eriyor malesef
    yine diyorum piyasada 1.200.000 küsür lot var isteseler 10 tl ye bile çeker birisi
    satılmayı bekleyen 272K lot devamlı bekliyor hacim yok
    akpaz 1,26 dan 0,51 e kadar düşmüştü yarın son taban olsa bir tepki gelebilir
    akpaz ile aynı durumda yaklaşık sonuçta borç ödeyememe durumu oluşacaktı vs
    akpaz 2,40 tan kolay kolay aşağı gelmeyen bir tahta iken olumsuz durumu fark edenler sata sata 1,26 yta getirdi orada yakın izlme pazarı bilgisi kap a geldi akabinde 1,26 dan 0,51 e %60 düşüş
    benzer durum bmeks'te de oldu 1,25 ten 0.65 e oradan 0,51 civarı yakın izleme pazarı haberi geldi 0,24 ten döndü 0,54 e kadar tepki 3 taban olacak gibi geçmiş örnekler böyle malesef zaten bu yüzden satmaya çalışıyor bazıları
    Allah yardım etsin umarım bu akşam birileri tahtaya dalarda arkadaşlar bir rahat bir nefes alır

Sayfa 175/327 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •