Sayfa 194/327 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by 7 başak Yazıyı Oku
    meraba.... sizce kurtaracak larmı dersin....yada .... ürün satış fiyat ....larında bi ayar yaparmı dersin
    Ben şahsen kurtaracaklarına inananlardanım.Zaten kurtulacağına inanmasam burada ne işim olurki. Yine inanmasam lotlarımı artırmazdım. Lotlarımı artırmasam Nasrettin hoca misali eşeğini kaybettirip bulmuş gibi olurdum
    Ama her yazımda riskten bahsettim.Yani ben yatırdığım paranın kaybolma ihtimalini de düşünerek buradayım.
    Ben 5 bin kaybedersem onlar 5 trilyon kaybeder.
    Ayrıca işin bir de Tulipack ayağı var.Orası ne olur? 2015 yılında yaklaşık 6 trilyon makine değeriyle ortak oldular. Yeniden değerlemede şimdi ne eder. Konkordato projesindeki gayrimenkul satışı ile paranın hibe edilmesi var yapsalar yeter.
    Ayrıca nisanda borca batık değiliz eğer yeniden değerleme yapılırsa dediler. Belki mahkeme kararını bekliyorlar onay için.
    Yani kısaca karışık işler ama Allahın izniyle kurtaracaklarına inanıyorum.

Marjlara ayar çeker mi kısmını anlamadım.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Artık... Ya batak ya patrona ortak... Yapacak iki şey var ya kol kesmek yada düştükçe almak.... Sonucu ilk yazdığım cümle.... Senelerden 1997 kent gıda alıyorum 27 TL civarından 24 lere indi 20 lere 15 lere.. 1998 sonu 7 TL ye indi... Dedik ya batak ya patrona ortak ve 7 lira civarlarından almaya devam ettim derken 10 derken 13...derken 48... 55 TL civarında satmaya başladım 60 olmadan bitti.... 200 TL ye gitti... 33 TL den egeen e ve medya holding e bulaşık... Sen sonunu düşün biri Paris diğeri köprü altı... Bu piyasalar duygusuz umursamaz yaptı beni... Zor iş... Çok bilmeyeceksin... Bu işi bilen yok... Dibin dibi yok.. Zirvenin de zirvesi.. Satamam .. Ne olursa göreceğiz.. Bol kazançlar
    thejackalav in bu yazısında yaptıklarını uyguladim bende
    Bakalım ne olacak paris mi köprü altı mi olacak

3. meraba....şirketin jurosu yerinde ...40 ...ile..50 arasında ...marj derken ....yani... zam...hem ciro ...yükselir...hemde kar.marj.. ı ....
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

4. konkor dato ekibi % 50 gibi bi oran gerçekletise favök inanılmaz bi tabloya bürüne bilirmi..... yorumunuz....
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

5.  Alıntı Originally Posted by 7 başak Yazıyı Oku
    konkor dato ekibi % 50 gibi bi oran gerçekletise favök inanılmaz bi tabloya bürüne bilirmi..... yorumunuz....
    Temel konularda fazla bilgim yok. Ben grafiklerde çizgilere bakarak bir tahmin yapmaya calisiyorum. Ama ne kadar tutturabiliyoruz bu tartışılır.
    thejackalavdan çok şey öğrendim eminis sayesinde. En iyi öğrendiğim de her şeyin bir takvim çerçevesinde işlediği.

6.  Alıntı Originally Posted by 7 başak Yazıyı Oku
    meraba.... sizce kurtaracak larmı dersin....yada .... ürün satış fiyat ....larında bi ayar yaparmı dersin
    Sormayı unuttum sizce kurtaracaklarmi
    Ne düşünüyorsunuz

7. Şöyle bir haber gördüm

https://www.milligazete.com.tr/haber...gulama-devrede

Hadi buna bir yorum yapmayalım. Haber olarak kalsın

8. [QUOTE=THUNDERBOLT;3900862]Sormayı unuttum sizce kurtaracaklarmi
    Ne düşünüyorsunuz
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir[/QU ........meraba.....eski yöneticiler ile mevcut ...konkor dato ekibi ...kanımca yapmaları gereken...% 50 gibi bi fiyat ayarı ....yapmaları gerekir diye düşünüyorum....fuzulu giderleri ...tasarruf etmeleri gerekiyor...eğer böyle bi adım atılır saki... atılacağı tarafındayım...bak ozaman ortada ne iflas kalır ne de konkor dato ekibi ....herşey bambaşka bi mali yapıya bürünür......ben...kurtaracaklar kanısındayım.....

Sayfa 194/327 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •