Sayfa 262/327 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    İlgili Tebliğ GEÇİCİ MADDE 1 – (1) 1/1/2023 tarihine kadar, Kanunun 376 ncı maddesi kapsamında sermaye kaybı veya borca batık olma durumuna ilişkin yapılan hesaplamalarda, henüz ifa edilmemiş yabancı para cinsi yükümlülüklerden doğan kur farkı zararları dikkate alınmayabilir.
    Teşekkürler

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Rica ederim.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    Bende de temel muhasebe bilgisi var, kambiyo zararı nasıl zarardan düşülüyor onu pek anlamadım ama muhasebeleştirme sisteminde değişikliğe gidilmesinden kaynaklanıyor galiba .Sonuçta değişen bir şey yok anladığım kadarıyla. Kağıt üzerinde sermaye açığı ortadan kalkmış ama işin ilginci bilançolara da yansıtılmıyor bu husus, ya da ben kaçırdırm.Tulıpack finansal yatırım olarak gösteriliyor ve 20 m nin içinde yok, son dönem bilançolara bakınca iyi ki yokmuş diyor insan ordan da zarar yazabilirmiş.Şirketin kendisi karsız olduğu gibi iştiraki de karsız ve safi zarar gözüküyor.Akıl alır iş değil bu kadar uzun yıllar sektörde olup böyle zarar etmek.Arkasında aile şirketi olmasa çoktan nallaarı dikermiş gibi geldi bana.Hakkımızda hayırlısı umarım şirket bu konkordato sürecinde bir çıkış yolu bulur
    Kelimesinden noktasına kadar yazdıklarınıza katılıyorum

4. Hepimizin bildiği şeyler aslinda
    Geçen yıl eylül ayında da benzer bir haber koymuşlardı bir intetnet sitesine .hatirlarsiniz sayın ciğerci..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Paylaşımlar için teşekkürler

6. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. Kurban bayramınız mübarek olsun dostlar

Sayfa 262/327 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •